Ułatwienia dostępu

Zadbaj o zdrowie i produktywność z pomocą smartwatcha – radzi Paweł Pilarczyk 

blog_smartwatch

Rusz się – to jeden z charakterystycznych komunikatów, który możemy zobaczyć na smart-zegarku po godzinie spędzonej przed komputerem. Urządzenia ubieralne, czyli popularne dziś smartwatche czy fitopaski, monitorują nasze funkcje życiowe i aktywność fizyczną w czasie rzeczywistym. Mogą też zadbać o naszą kondycję i zdrowie, motywując nas do systematycznego ćwiczenia. O to, jak korzystać z nich w codziennym życiu, zapytaliśmy Pawła Pilarczyka, redaktora naczelnego portalu IT Biznes.

Z rozmowy dowiesz się:

  • 1:56 Czy aktywność fizyczna pracujących zdalnie spadła w czasie pandemii?
  • 2:46 Jak urządzenia ubieralne mogą zmotywować nas do aktywności?
  • 6:23 Jak dobrze rozpocząć korzystanie ze smartwatcha?
  • 10:01 Jak chronić swoją prywatność i dane zbierane przez wearables?
  • 13:18 Jak poprawić swoją produktywność wykorzystując smartwatch?
  • 19:43 Czy dzieci powinny korzystać z urządzeń ubieralnych?

Przeczytaj także:

Nowe technologie, które pomagają w życiu – subskrybuj!

 

Paweł Pilarczyk: dziennikarz komputerowy z 26-letnim doświadczeniem zawodowym. Właściciel i redaktor naczelny portalu ITbiznes o nowych technologiach w biznesie, prowadzący magazyn o nazwie ITbiznes na antenie kanału telewizyjnego Biznes24, współprowadzący podcast o samochodach elektrycznych Elektrycznie Tematyczni, a także podcast ITbiznes o technologiach w biznesie. Twórca i były właściciel serwisu PCLab.pl, należącego obecnie do koncernu Ringier Axel Springer Polska. Były redaktor naczelny serwisów technologicznych Grupy Onet.pl SA (PCLab.pl, AGDLab.pl, Softonet.pl, Technologie.onet.pl, Trochę Techniki).

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.