Ułatwienia dostępu

Festiwal

Sektor 3.0

17-18.05.2023

Dziękujemy za wspólne oglądanie Festiwalu Sektor 3.0 Learn & Grow

Celem Festiwal Sektor 3.0 jest inspirowanie i prezentowanie trendów ze świata nowych technologii oraz edukowanie, jak w praktyce wdrażać nowoczesne cyfrowe strategie i narzędzia w codziennych działaniach społecznych. Biorą w nim udział osoby, które łączy pasja odkrywania nowych technologii i dzielenia się wiedzą z innymi.

Learn & Grow

Learn & Grow

Jak uczyć się i rozwijać skuteczniej ze wsparciem technologii?
Jak planować swój rozwój i podejmować trafne decyzje w zakresie tego, czego i jak się uczyć?

TRANSFERY KOMPETENCJI

Technologie vs. warunki uczenia się

Transfer wiedzy i danych a rynek pracy

Kompetencje przyszłości

Edukacja międzypokoleniowa

EDUKACJA W DZIAŁANIU

Zarządzanie wiedzą i kompetencjami w zespole

Kultura zwinnego uczenia się w organizacji

Wsparcie technologii w edukacji i rozwoju

AI a edukacja i rozwój

NARZĘDZIA ROZWOJU

Upskilling / reskilling / szkolenia

Zwinna nauka dzięki technologii

Zarządzanie wiedzą

Mentoring

Prelegenci

Poznaj Prelegentów

PARTNERS

PARTNERZY EDYCJI 2023

ORGANIZATORZY
PATRONI HONOROWI
PARTNERZY INSTYTUCJONALNI
PARTNERZY TECHNOLOGICZNI
PATRONI MEDIALNI
Partnerzy Wspierający

Nadajemy z Kampusu Innowacji w Warszawie!

Kampus Innowacji jest platformą rozwoju ekosystemu innowacyjnego w Warszawie. Głównym zadaniem Kampusu jest budowanie, wspieranie i promocja innowacji w regionie CEE oraz umożliwianie współpracy różnym podmiotom zainteresowanym rozwojem wyżej wspomnianego ekosystemu w tej części Europy.

Warsztaty w innowacyjnej przestrzeni Google for Startups Campus Warsaw

To miejsce, w którym firmy technologiczne i nie tylko mogą rozwijać się dzięki bezpłatnym szkoleniom, mentoringowi i networkingowi z różnorodną społecznością. Kampus oferuje wsparcie zespołom start-upów, umożliwiając im przekształcenie wielkich pomysłów w rzeczywistość.
Sektor 3.0 łączy fascynujących ludzi z całego świata. Festiwal oferuje wiele różnych formatów interakcji pomiędzy prelegentami i uczestnikami. Miałam tą przyjemność być keynote speakerem w 2018 roku i nadal czerpię z moich doświadczeń z tamtego czasu. Dowiedziałam się wiele, od rzeczywistości wirtualnej w środowisku edukacyjnym po hodowlę wielbłądów w Somalii. Sektor 3.0 pomógł mi lepiej zrozumieć mój świat i, co bezcenne, stworzył trwałe przyjaźnie.
Emma Lacey-Bordeaux, CNN
Festiwal Sektor 3.0 to fenomenalne doświadczenie, które bezpiecznie i efektywnie łączy uczestników online i offline. Prezentowane podczas wydarzenia tematy były inspirujące, użyteczne i zorientowane na działanie, zaś sama jego organizacja na najwyższym, światowym poziomie. Współpraca z organizatorami była przyjemnością którą chętnie bym powtórzył i polecam to doświadczenie każdemu.
Sterling Hawkins, Global Innovation Expert
Sektor 3.0 łączy kreatywnych i urzekających mówców z całego świata. Liderzy w swoich szanowanych dziedzinach prezentują istotne i pobudzające do myślenia tematy oraz angażują się do rozmowy przez cały czas trwania festiwalu. Organizatorzy wydarzenia reprezentują najwyższy poziom: umożliwiają prelegentom i gościom spotkanie na globalnej scenie i dzielenie się pomysłami na zdrowszą planetę i lepszy świat dla nas wszystkich.
Andrea Leitch, National Geographic
Zespół Festiwalu Sektor 3.0 dokłada wszelkich starań, aby mówcy oraz treść merytoryczna wydarzenia były unikalne i różnorodne. To wyjątkowa szansa dla organizacji społecznych i liderów życia publicznego do wysłuchania wysokiej jakości wystąpień tematycznych z niezliczonych sektorów i regionów.
Monika Rozalska-Lilo, CREATORS
Previous slide
Next slide

Stay Tuned

Dołącz do naszego newslettera w dwóch prostych krokach, aby otrzymywać aktualności z programu Sektor 3.0.
Dominika Bettman

Dyrektor Generalna Microsoft w Polsce. Wcześniej CEO Siemens Sp. z o.o. Przedsiębiorczyni, orędowniczka nowych technologii i zrównoważonego biznesu. Propagatorka idei różnorodności i przywództwa włączającego. Autorka książki „Technologiczne magnolie”. Absolwentka Wydziału Handlu Zagranicznego SGH w Warszawie i Advanced Management Program IESE w Barcelonie.

dr Konrad Ciesiołkiewicz

Prezes Fundacji Orange i Przewodniczący Komitetu Dialogu Społecznego Krajowej Izby Gospodarczej.

Natalia Ćwik
Wikimedia Poland

Doświadczona menedżerka projektów, zespołów i organizacji, a także ds. zarządzania wiedzą. Studiowała językoznawstwo, zarządzanie oraz finanse i bankowość. Mentorka i założycielka startupów z dziedziny EduTech. Konsultantka narzędzi psychometrycznych, coach, trenerka. Autorka publikacji z dziedziny zarządzania w organizacjach pozarządowych, budowania relacji z biznesem, zrównoważonego rozwoju i innowacji. Zrealizowała liczne projekty edukacyjne, w Polsce i za granicą (m.in. w Afryce), włączając się w działania na rzecz równego dostępu do wiedzy. Wyróżniona tytułem Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet. Kultywuje interdyscyplinarność, stale poszukuje nowej wiedzy i doświadczeń z różnych dziedzin (muzyka, literatura, ekonomia, historia, zarządzanie, nowe technologie). Uwielbia pracę z ludźmi i dla ludzi.

Filip Springer
Pisarz i fotograf

Pisarz i fotograf. Autor wielu cykli reporterskich oraz książek, m.in. „Miedzianka. Historia znikania”, „Wanna z kolumnadą”, „13 pięter”, „Miasto Archipelag”, „Źle urodzone”. Stypendysta Narodowego Centrum Kultury, Fundacji „Herodot” im. Ryszarda Kapuścińskiego i Miasta Stołecznego Warszawy. Nominowany do najważniejszych nagród literackich w Polsce. Jego książki tłumaczone są na angielski, niemiecki, rosyjski, czeski i węgierski, w przygotowaniu jest także tłumaczenie na chiński. Współpracuje z Instytutem Reportażu w Warszawie, współtwórca festiwalu literackiego MiedziankaFest i Miedzianka po drodze. W marcu 2023 roku nakładem wydawnictwa Karakter ukazała się jego najnowsza książka “Mein Gott, jak pieknie”.

Prezeska Fundacji Zwolnieni z Teorii. Wielokrotnie nagradzana w konkursach, m.in w Forbes 30 under 30 Europe, finalistka Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz Universität St. Gallen w Szwajcarii. Ukończyła elitarny program Leadership Academy for Poland. Wyróżniona przez Ashokę jako jedna z wiodących przedsiębiorczyń społecznych na świecie, tytułem Ashoka Fellow. Uznawana za jedną z najbardziej obiecujących kobiet biznesu działającą w branży edukacyjnej za co została wyróżniona w projekcie „Jutronauci” Gazety Wyborczej. Ekonomistka, specjalistka w zakresie rynku pracy, perspektyw zawodowych młodych ludzi oraz kobiet w biznesie.

Simon Howson-Baggott
LinkedIn

Simon pracuje w dziale Customer Success w LinkedIn od prawie 6 lat, obecnie jako Customer Success Manager na Wielką Brytanię i Irlandię, z zespołem opiekującym się dużymi klientami korporacyjnymi. Zanim dołączył do LinkedIn, przez dziesięć lat pracował w dziale L&D, robiąc wszystko, od wprowadzania do pracy, kursów dla liderów, wdrożeń LMS, po kursy e-learningowe. Doskonale rozumie znaczenie nauki i jej wpływu na działalność firm. Pomagał największym firmom na świecie wprowadzać model uczenia na żądanie. Sam otrzymał nawet nagrodę za największą liczbę godzin spędzonych na nauce, zapoznając się z ponad 125 godzinami kursów na platformie LinkedIn.

prof. ALK, dr hab. Aleksandra Przegalińska
Akademia Leona Koźmińskiego

Profesorka Akademii Leona Koźminskiego, doktorka habilitowana w dziedzinie nauk o zarządzaniu. Doktoryzowała się w zakresie filozofii sztucznej inteligencji w Instytucie Filozofii UW. Obecnie jest Prorektorką ds. Współpracy z Zagranicą oraz ESR w Akademii Leona Koźmińskiego. Od 2016 prowadziła badania w Massachusetts Institute of Technology w Bostonie. Absolwentka The New School for Social Research w Nowym Jorku, gdzie uczestniczyła w badaniach dotyczących tożsamości w rzeczywistości wirtualnej, ze szczególnym uwzględnieniem Second Life. Aktualnie Research Fellow w American Institute for Economic Research. W 2022 rozpoczęła współpracę z Labour and Worklife Program na Harvardzie. Interesuje się rozwojem sztucznej inteligencji, przetwarzaniem języka naturalnego, uczeniem maszynowym, robotami społecznymi i technologiami ubieralnymi.

Shipra Kayan
Miro

Pionierka zdalnej współpracy i główna ewangelistka w firmie Miro. Shipra wierzy, że uwzględnienie wszystkich głosów w twórczym procesie, daje w efekcie lepsze rozwiązania niż jakakolwiek osoba mogłaby osiągnąć w pojedynkę. Jako liderka w zakresie współpracy i pracy zespołowej uczy zespoły prowadzenia integracyjnych, angażujących i produktywnych warsztatów.

Bartek Pucek
pucek.com

Autor pucek.com – newslettera i twórca społeczności ekspertów budujących firmy i produkty technologiczne. Angel Investor (Ramp Network, Vue Storefront, TechTree.dev, ElevenLabs). Założyciel syndykatu aniołów biznesu Forward Operators. Wcześniej odpowiedzialny za globalną strategię digitalizacji (IKEA) oraz ex. Chief Digital Officer (IKEA Poland). Ukończył Executive Education w Stanford Graduate School of Business w zakresie Zarządzania Strategicznego oraz Disruptive Strategy z Harvard Business School.

Hei-Yue Pang
Inco Academy

Hei-Yue Pang jest Senior Menagerką w INCO, globalnej organizacji non-profit, której celem jest budowanie nowej, zrównoważonej środowiskowo i odpowiedzialnej społecznie gospodarki. INCO wspiera innowacyjne firmy w celu maksymalizacji ich społecznego wpływu oraz podnosi kwalifikacje różnych osób, aby mogły osiągnąć pełny potencjał. W czasie swojej pracy w INCO, Hei-Yue prowadziła globalne programy edukacyjne mające na celu podniesienie kompetencji potrzebnych na rynku pracy w zakresie technologii i zrównoważonego rozwoju. Obecnie prowadzi program certyfikacyjny Green Digital Skills, który wyposaża uczniów z ponad 100 krajów w wiedzę i umiejętności pozwalające na tworzenie zrównoważonych rozwiązań cyfrowych i budowanie przyszłościowych karier, które mogą pozytywnie wpłynąć na rozwijające się, ekologiczne gospodarki.

Trwa transmisja na żywo Festiwalu

Trwa transmisja na żywo Festiwalu

NEWSLETTER
NEWSLETTER