Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Fundusz Sektor 3.0 na ostatniej prostej – rozmawiamy z Moniką Goszcz

fundusz sektor 3.0 monika goszcz

Fundusz Sektor 3.0 to inicjatywa, w ramach której kompleksowo wspieramy rozwój nowych rozwiązań, które odpowiadają na potrzeby i problemy społeczne oraz wzmacniają transformację cyfrową w organizacjach. W tym roku w inkubacji Funduszu udział bierze 11 organizacji. Właśnie zakończyły cykl intensywnych szkoleń i przygotowują się do prezentacji swoich pomysłów. O postępach działań, pomysłach, współpracy z partnerami i specyfice pracy w zespołach rozproszonych, rozmawiamy z Moniką Goszcz, koordynatorką Funduszu Sektor 3.0.

Fundusz to połączenie wsparcia finansowego oraz wiedzy i doświadczeń, niezbędnych do wdrożenia nowej technologii. W pierwszym etapie zespoły uczestniczące w inkubacji wzięły udział w intensywnych, interaktywnych warsztatach oraz indywidualnych konsultacjach z ekspertami. Tworzyły scenariusze badań, modele biznesowe, lejki sprzedażowe, prototypy i plany produkcji. W ubiegły weekend uczestnicy i uczestniczki wzięli udział w ostatnim szkoleniu nt. pozyskiwania środków (fundraisingu). Aktualnie pracują nad prezentacjami swoich pomysłów, które ujrzą światło dzienne 1 marca na naszym blogu. Laureatów tegorocznej edycji Funduszu Sektor 3.0, którzy otrzymają dofinansowanie z puli o wartości 100 000 zł, poznamy 4 marca.

Z Moniką Goszcz poruszamy następujące tematy:

  • 00:36 Czym zajmują się aktualnie zespoły?
  • 04:08 Jak projektanci i mentorzy wspierają ekipy w tworzeniu produktów?
  • 07:55 Jakim problemom chcą wyjść naprzeciw organizacje?
  • 12:19 Jakie narzędzia wykorzystywane są podczas inkubacji Funduszu online?
  • 19:07 Kiedy poznamy prototypy i laureatów Funduszu? 

Przeczytaj także:

Monika Goszcz: jest koordynatorką Funduszu Sektor 3.0, który wspiera cyfrowe produkty #TechForGood inicjowane przez organizacje pozarządowe. Absolwentka kierunku governance na SGH i fizyki technicznej Politechniki Warszawskiej ze specjalizacją z nanotechnologii. Ma doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa strategicznego, inżynierii programowania i badań naukowych dla wiodących globalnych instytucji. Obecnie zajmuje się rozwojem organizacji pozarządowych skupiających się na STEAM (nauce, technologii, inżynierii, matematyce i sztuce), takich jak Fundacja Narodów Zjednoczonych, Fundacja NANONET i Fundacja Perspektywy. W 2017 roku McKinsey jako pierwszą Polkę wyróżnił ją nagrodą Next Generation Women Leader.

 

 

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: