Ułatwienia dostępu

Logo Sektor 3.0
BLOG
fundusz sektor 3.0 monika goszcz

Fundusz Sektor 3.0 na ostatniej prostej – rozmawiamy z Moniką Goszcz

Spis treści

Fundusz Sektor 3.0 to inicjatywa, w ramach której kompleksowo wspieramy rozwój nowych rozwiązań, które odpowiadają na potrzeby i problemy społeczne oraz wzmacniają transformację cyfrową w organizacjach. W tym roku w inkubacji Funduszu udział bierze 11 organizacji. Właśnie zakończyły cykl intensywnych szkoleń i przygotowują się do prezentacji swoich pomysłów. O postępach działań, pomysłach, współpracy z partnerami i specyfice pracy w zespołach rozproszonych, rozmawiamy z Moniką Goszcz, koordynatorką Funduszu Sektor 3.0.

Fundusz to połączenie wsparcia finansowego oraz wiedzy i doświadczeń, niezbędnych do wdrożenia nowej technologii. W pierwszym etapie zespoły uczestniczące w inkubacji wzięły udział w intensywnych, interaktywnych warsztatach oraz indywidualnych konsultacjach z ekspertami. Tworzyły scenariusze badań, modele biznesowe, lejki sprzedażowe, prototypy i plany produkcji. W ubiegły weekend uczestnicy i uczestniczki wzięli udział w ostatnim szkoleniu nt. pozyskiwania środków (fundraisingu). Aktualnie pracują nad prezentacjami swoich pomysłów, które ujrzą światło dzienne 1 marca na naszym blogu. Laureatów tegorocznej edycji Funduszu Sektor 3.0, którzy otrzymają dofinansowanie z puli o wartości 100 000 zł, poznamy 4 marca.

Z Moniką Goszcz poruszamy następujące tematy:

 • 00:36 Czym zajmują się aktualnie zespoły?
 • 04:08 Jak projektanci i mentorzy wspierają ekipy w tworzeniu produktów?
 • 07:55 Jakim problemom chcą wyjść naprzeciw organizacje?
 • 12:19 Jakie narzędzia wykorzystywane są podczas inkubacji Funduszu online?
 • 19:07 Kiedy poznamy prototypy i laureatów Funduszu? 

Przeczytaj także:

 

Monika Goszcz: jest koordynatorką Funduszu Sektor 3.0, który wspiera cyfrowe produkty #TechForGood inicjowane przez organizacje pozarządowe. Absolwentka kierunku governance na SGH i fizyki technicznej Politechniki Warszawskiej ze specjalizacją z nanotechnologii. Ma doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa strategicznego, inżynierii programowania i badań naukowych dla wiodących globalnych instytucji. Obecnie zajmuje się rozwojem organizacji pozarządowych skupiających się na STEAM (nauce, technologii, inżynierii, matematyce i sztuce), takich jak Fundacja Narodów Zjednoczonych, Fundacja NANONET i Fundacja Perspektywy. W 2017 roku McKinsey jako pierwszą Polkę wyróżnił ją nagrodą Next Generation Women Leader.

 

 

UDOSTĘPNIJ
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Druk
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
AUTOR WPISU
 • Technologie
 • Technologie
6 aplikacji wspierających odpoczynek i rozwój. Dobre praktyki zespołu Sektor 3.0
 • Edukacja i praca
O skutecznej komunikacji
 • Komunikacja i marketing
O higienie cyfrowej dla każdego
 • Technologie
Nie przegap szansy na zaangażowanie! FOMO w NGO
 • Komunikacja i marketing
NEWSLETTER

Trwa transmisja na żywo Festiwalu

Trwa transmisja na żywo Festiwalu

NEWSLETTER