Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Daj nam znać co sądzisz o blogu — ankieta dla czytelniczek i czytelników

blog-sektor30-cover-1920-1080b-ankieta
Spis treści

Poszukujemy tematów, które mogą Was zainteresować lub przydać się w pracy i rozwoju. Podpowiadacie nam w mailach i mediach społecznościowych, co możemy zmieniać i czym powinniśmy się zainteresować. Raz do roku mamy do Was ogromną prośbę o… wypełnienie krótkiej ankiety 😉

Co myślisz o naszym blogu? 

Od czasu poprzedniej ankiety na temat treści i działania bloga wprowadziliśmy kilka zmian i jesteśmy ciekawi jak je oceniasz. Chcemy również poznać Cię trochę bliżej i dowiedzieć się co może zainteresować Cię bardziej w kolejnym roku. Wypełnienie ankiety zajmie maksymalnie 5 minut i znajdziesz ją pod tym linkiem lub poniżej. 

Będziemy wdzięczni za każdą opinię i pomysł!

Przeczytaj także: 

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.