Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Co sądzisz o blogu? Wypełnij ankietę i pomóż nam rozwijać się dla Ciebie

ankieta_blog_11_2022_coverblog
Spis treści

Jak co roku prosimy Was, czytelniczki i czytelnicy bloga oraz newslettera Sektor 3.0 o szczerą opinię. Co robimy dobrze? Co możemy poprawić? Jakie treści chcecie czytać i oglądać w kolejnym sezonie? Daj nam znać, a może właśnie Twoja sugestia zostanie przekuta w tekst lub wideo.

Co zmieniliśmy, a co powinniśmy zmienić?

Od czasu poprzedniej ankiety na temat treści i działania bloga staraliśmy się uwzględniać Wasze sugestie. Wprowadziliśmy więcej grafik i infografik do tekstów. Materiały te możesz spotkać również w mediach społecznościowych Sektora. Jesteśmy ciekawi, które formaty są dla Ciebie bardziej przydatne, których powinniśmy tworzyć więcej, aby ułatwić Tobie i pozostałym czytelnikom i czytelniczkom korzystanie z bloga oraz materiałów edukacyjnych na YouTube, Instagramie, LinkedIn Sektora 3.0

Wypełnienie ankiety zajmie Ci około 5 minut. Dziękujemy w imieniu całej redakcji bloga. Ankietę możesz otworzyć pod tym linkiem lub wypełnić poniżej.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: