Logo Sektor 3.0
BLOG

Mobilni Doradcy i koordynatorzy TechKlubów szkolą się w Google Campus

Spis treści

W miniony weekend sieć Mobilnych Doradców i koordynatorzy TechKlubów spotkali się na warszawskiej Pradze w Google Campus, aby wzajemnie się poznać i podnosić swoje kompetencje. W ciągu dwóch dni, wypełnionych sieciowaniem i nauką, wolontariusze z całej Polski razem pracowali i spędzali wolny czas.

Podczas zjazdu dla Mobilnych Doradców i koordynatorów TechKlubów zostały zorganizowane warsztaty, na które można było zapisywać się z wyprzedzeniem. Wyjątkowa przestrzeń Campusu Google’a, która służy nauce, stworzyła niepowtarzalną atmosferę pracy. W trakcie dwóch dni zostały zorganizowane warsztaty i seminaria z marketingu w sieci, wystąpień publicznych, relacji live, podstaw programowania robotów, AdGrantsów dla organizacji non-profit czy reklamy na Facebooku. Zajęcia prowadzili eksperci z Google, Sentione, Wzmaczniacz.org, Freshmail i FRSI.

↗ 60 osób, wiedza, networking i inspirujące wnętrza Campus Warsaw, A Google Space – tak najkrócej można podsumować…

Opublikowany przez Sektor 3.0 Poniedziałek, 26 lutego 2018

Nie zabrakło również miejsca na wspólną integrację. Sobotni wieczór zakończył się wspólnym after party w praskiej restauracji, gdzie uczestnicy zjazdu mieli okazję wymienić się doświadczeniami i wiedzą na temat pracy wolontariackiej i tworzenia żyjącej społeczności Sektora 3.0.

Był to pierwszy wspólny zjazd dwóch sieci programu Sektor 3.0: Mobilnych Doradców i Liderów TechKlubów. Na warsztatach pojawiło się ponad 60 uczestników z całej Polski. Zależy nam na kształceniu naszych wolontariuszy dlatego zaproponowaliśmy im tak szeroki wachlarz zajęć, w których mogli wziąć udział. W trakcie dwóch dni Mobilni Doradcy i osoby zawiadujące TechKlubami mogły rozwinąć swoje umiejętności w kodowaniu, kampaniach reklamowych w social mediach, wystąpieniach publicznych czy marketingu online. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, tak aby jeszcze skuteczniej pomagać odbiorcom swoich działań w codziennej pracy. Do tego przedstawiciele obu sieci mieli okazję do networkingu, który ma wzmocnić wzajemne relacje w tej niesamowitej sieci jaką jest Sektor 3.0 – mówi Michał Bielicki odpowiedzialny za sieć Mobilnych Doradców.

TechKluby to cykliczne spotkania społeczności ludzi zainteresowanych technologiczną wiedzą, którzy spotykają się na cyklicznych wydarzeniach w celu podnoszenia swoich kompetencji i kwalifikacji. Spotkania w TechKlubach w Polsce odbywają się od 2014 roku, kiedy to nawiązano współpracę z organizacją Nonprofit Technology Network. Od tego czasu TechKluby na swoich spotkaniach zgromadziły przeszło 14 000 uczestników. W trakcie spotkań swoją ofertę prezentowały takie marki jak: Microsoft, Intel, Nokia, DELab i wiele innych.

Mobilni Doradcy to grupa ekspertów z obszaru nowych technologii działająca na terenie całej Polski. Posiadają kompetencje z obszaru technologii informacyjno-komunikacyjnych i chcą pomagać innym organizacjom. Ich zadaniem jest dzielenie się wiedzą, dobrymi praktykami i doradtwem w wyborze sprzętu innym organizacjom.

UDOSTĘPNIJ
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Druk
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
AUTOR WPISU
  • Technologie
  • Edukacja i praca
  • Edukacja i praca
  • Edukacja i praca
  • Komunikacja i marketing
  • Edukacja i praca
NEWSLETTER
NEWSLETTER