Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Mobilni Doradcy i koordynatorzy TechKlubów szkolą się w Google Campus

ciola[1]
Spis treści

W miniony weekend sieć Mobilnych Doradców i koordynatorzy TechKlubów spotkali się na warszawskiej Pradze w Google Campus, aby wzajemnie się poznać i podnosić swoje kompetencje. W ciągu dwóch dni, wypełnionych sieciowaniem i nauką, wolontariusze z całej Polski razem pracowali i spędzali wolny czas.

Podczas zjazdu dla Mobilnych Doradców i koordynatorów TechKlubów zostały zorganizowane warsztaty, na które można było zapisywać się z wyprzedzeniem. Wyjątkowa przestrzeń Campusu Google’a, która służy nauce, stworzyła niepowtarzalną atmosferę pracy. W trakcie dwóch dni zostały zorganizowane warsztaty i seminaria z marketingu w sieci, wystąpień publicznych, relacji live, podstaw programowania robotów, AdGrantsów dla organizacji non-profit czy reklamy na Facebooku. Zajęcia prowadzili eksperci z Google, Sentione, Wzmaczniacz.org, Freshmail i FRSI.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1821681854542887.1073741844.191172507593838&type=1&l=d84fddb962

Nie zabrakło również miejsca na wspólną integrację. Sobotni wieczór zakończył się wspólnym after party w praskiej restauracji, gdzie uczestnicy zjazdu mieli okazję wymienić się doświadczeniami i wiedzą na temat pracy wolontariackiej i tworzenia żyjącej społeczności Sektora 3.0.

Był to pierwszy wspólny zjazd dwóch sieci programu Sektor 3.0: Mobilnych Doradców i Liderów TechKlubów. Na warsztatach pojawiło się ponad 60 uczestników z całej Polski. Zależy nam na kształceniu naszych wolontariuszy dlatego zaproponowaliśmy im tak szeroki wachlarz zajęć, w których mogli wziąć udział. W trakcie dwóch dni Mobilni Doradcy i osoby zawiadujące TechKlubami mogły rozwinąć swoje umiejętności w kodowaniu, kampaniach reklamowych w social mediach, wystąpieniach publicznych czy marketingu online. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, tak aby jeszcze skuteczniej pomagać odbiorcom swoich działań w codziennej pracy. Do tego przedstawiciele obu sieci mieli okazję do networkingu, który ma wzmocnić wzajemne relacje w tej niesamowitej sieci jaką jest Sektor 3.0 – mówi Michał Bielicki odpowiedzialny za sieć Mobilnych Doradców.

TechKluby to cykliczne spotkania społeczności ludzi zainteresowanych technologiczną wiedzą, którzy spotykają się na cyklicznych wydarzeniach w celu podnoszenia swoich kompetencji i kwalifikacji. Spotkania w TechKlubach w Polsce odbywają się od 2014 roku, kiedy to nawiązano współpracę z organizacją Nonprofit Technology Network. Od tego czasu TechKluby na swoich spotkaniach zgromadziły przeszło 14 000 uczestników. W trakcie spotkań swoją ofertę prezentowały takie marki jak: Microsoft, Intel, Nokia, DELab i wiele innych.

Mobilni Doradcy to grupa ekspertów z obszaru nowych technologii działająca na terenie całej Polski. Posiadają kompetencje z obszaru technologii informacyjno-komunikacyjnych i chcą pomagać innym organizacjom. Ich zadaniem jest dzielenie się wiedzą, dobrymi praktykami i doradtwem w wyborze sprzętu innym organizacjom.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: