Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Festiwal Sektor 3.0 w tym roku ONLINE – spotkajmy się w sieci!

cover_blog-1[1]

Sektor 3.0 od lat rośnie i nieustannie się rozwija. Przybywa uczestników biorących udział w festiwalowych prezentacjach i warsztatach w Warszawie. Szczególnie cieszy nas fakt, że coraz więcej osób łączy się z nami online. Dlatego postanowiliśmy pójść krok dalej i z troską o nasze wspólne bezpieczeństwo w związku z epidemią Koronawirusa, zapraszamy Was na tegoroczną edycję naszego wydarzenia #sektor2020 „Driving Change” w nowym terminie 16 września w formule ONLINE.

Jeszcze kilka lat temu wirtualny Festiwal był dla nas czymś nie do pomyślenia. Dziś, kiedy technologia pozwala łączyć się i współpracować jeszcze wydajniej, zmiana formuły wymaga jedynie odważnego kroku naprzód. My właśnie na taki się zdecydowaliśmy! Chcemy wykorzystać wyzwanie, przed którym stanęliśmy w ostatnich tygodniach i z pomocą technologii być jeszcze bliżej Was, zapewniając Wam dostęp do wiedzy, inspiracji i sieci kontaktów z całego świata.

Festiwal Sektor 3.0 w wersji ONLINE:

POMIEŚCI NAS WSZYSTKICH! Cała pula biletów nie rozejdzie się w pół godziny od startu rejestracji tak jak było to rok temu. Macie nasze słowo!

DOTRZE WSZĘDZIE! Seminaria, wystąpienia, panele naszych ekspertów z Polski, USA, Singapuru, Izraela, Wielkiej Brytanii itd. będziecie mogli wysłuchać z najdalszych zakątków Polski i świata.

DA ELASTYCZNY DOSTĘP do wszystkich prezentacji. Sami będziecie mogli stworzyć swój indywidualny program a już po zakończeniu Festiwalu zyskacie dostęp do mnóstwa wiedzy i materiałów dodatkowych.

ZAOFERUJE NETWORKING W WERSJI 3.0! Od dwóch miesięcy pracujemy nad nową stroną oraz narzędziem, które umożliwi Wam poznanie i nawiązanie relacji z uczestnikami Festiwalu z Polski i zagranicy. Jak widzicie, zadbaliśmy o wszystko, tylko kawę będziecie musieli zrobić sobie sami! 😉

będzie PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA I NASZYCH KIESZENI. Bo przecież online jest tu, tuż za rogiem.

Hasłem dziesiątej edycji Festiwalu Sektor 3.0 jest „Driving change”. Już niebawem przekażemy Wam szczegółowe informacje dotyczące programu i sposobu uczestnictwa w wydarzeniu. Bądźcie z nami 16 września 2020. Wyjdźmy razem naprzeciw zmianie!

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: