Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Czas na techklubowy roadshow

blog_KIELCE[1]
Spis treści

Sieć naszych TechKlubów rusza w trasę. Już w najbliższy czwartek (21.11) zaczynamy w Krakowie techklubowy roadshow przez 10 miast całej Polski. Spotkamy się, by rozmawiać o najnowszych trendach w świecie technologii i kompetencjach, dzięki którym będziemy mogli ze spokojem patrzeć na zmieniający się coraz szybciej świat.

W tym roku postanowiliśmy dołączyć do naszych lokalnych techklubowych liderów. Razem zorganizujemy 10 spotkań, po jednym w każdym z 10 miast Polski. Wydarzenia będą dla Was okazją do wysłuchania najlepszych polskich prelegentów i prelegentek oraz ekspertów z lokalnych podwórek poszczególnych miast. Zaczynamy pod Wawelem, gdzie 21 listopada zastanowimy się, jak świadomie korzystać z informacji? (szczegóły i zapisy tutaj)

 

Perspektywa 2030

Przyszłość zaczyna się dziś. Dlatego powinniśmy przygotować na nią siebie, swoje fundacje, stowarzyszenia i firmy. W tym sezonie postanowiliśmy wziąć na warsztat kluczowe kompetencje społeczne, poznawcze i technologiczne, które będą nam potrzebne w perspektywie kolejnej dekady. Na TechKlubach znajdziecie więc sporo merytorycznej wiedzy i praktyki. Spotkania przygotowujemy bowiem przy współpracy z fachowcami z Google, od których będziecie mogli dowiedzieć się, jak zaprojektować i wdrożyć innowację w swojej organizacji.

Roadshow – czyli kiedy i gdzie?

Spotkania TechKlubów rozpoczniemy w listopadzie a zakończymy w kwietniu, by w maju spotkać się z Wami w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, na Festiwalu Sektor 3.0. Oto harmonogram:

Listopad: Kraków
Grudzień: Koszalin
Styczeń: Łódź, Białystok
Luty: Lublin, Szczecin
Marzec: Cieszyn, Bydgoszcz
Kwiecień: Wrocław, Kielce

TechKluby są otwarte i bezpłatne. By być na bieżąco i nie przegapić spotkania w swojej okolicy, koniecznie śledźcie kanały społecznościowe Sektora 3.0, lub dołączcie do społeczności naszego newslettera.

Ale spotkania to nie wszystko! Miło nam zaprosić Was także na ich świetne uzupełnienie w postaci zamkniętych webinarów pod nazwą Live Sektora 3.0. Będą one dostępne dla wszystkich uczestników TechKlubów oraz subskrybentów naszego Newslettera Sektor 3.0 (jeśli jeszcze nie subskrybujesz newslettera i zapiszesz się do niego do 22 listopada, prześlemy Ci link do zapisu pierwszego webinaru nt. umiejętności przyszłości, który poprowadziła Van Anh Dam z Centralnego Domu Technologii).

 

TechKluby to społeczność

W TechKlubach tworzymy społeczność ludzi zainteresowanych wykorzystaniem nowych technologii w działaniach społecznie użytecznych. W ramach spotkań staramy się tworzyć i umacniać lokalne sieci współpracy, złożone z przedstawicieli organizacji społecznych, biznesu, administracji i nauki. W organizowanych od 6 lat wydarzeniach, prowadzonych przez ponad 400 prelegentek i prelegentów z różnych środowisk, uczestniczyło ponad 17 tysięcy osób. Udział w TechKlubie to znakomita okazja do dyskusji o bieżących trendach, ale też wymiany wiedzy nt. nowych narzędzi i możliwościach ich wykorzystania.

Idea TechKlubów powstała w Stanach Zjednoczonych z inicjatywy organizacji Nonprofit Technology Network, gdzie społeczność ludzi zainteresowanych nowymi technologiami spotyka się na cyklicznych wydarzeniach w celu podnoszenia swoich kompetencji i kwalifikacji cyfrowych. Zainspirowani tym pomysłem, postanowiliśmy organizować TechKluby również w Polsce i robimy to nieprzerwanie od 2014 roku.

Do zobaczenia na TechKlub Roadshow!

Ogólnopolską koordynatorką TechKlubów jest Joanna Wcisło z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która realizuje program Sektor 3.0.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: