Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

10 powodów, dla których warto być na Festiwalu Sektor 3.0 Driving Change Online

10 powodów, dla których warto być na Festiwalu Sektor 3.0 Driving Change Online
Już tylko tydzień dzieli nas od Festiwalu Sektor 3.0 Driving Change Online. Postanowiliśmy więc zebrać kilka powodów, dla których warto 16 września być razem z nami. Spotkamy się w formule online, by rozmawiać o kompetencjach, które pomogą ci odnaleźć się w nieustannie zmieniającym się świecie. Razem rozłożymy zmianę na czynniki pierwsze, nauczymy się, jak rozwijać swoje kompetencje cyfrowe i efektywnie wykorzystywać technologie w działaniach społecznych.
Spis treści

Już tylko tydzień dzieli nas od Festiwalu Sektor 3.0 Driving Change Online. Postanowiliśmy więc zebrać kilka powodów, dla których warto 16 września być razem z nami. Spotkamy się w formule online, by rozmawiać o kompetencjach, które pomogą ci odnaleźć się w nieustannie zmieniającym się świecie. Razem rozłożymy zmianę na czynniki pierwsze, nauczymy się, jak rozwijać swoje kompetencje cyfrowe i efektywnie wykorzystywać technologie w działaniach społecznych.

Nie musisz martwić się, że zabraknie dla ciebie miejsca

Rejestracja na Festiwal przypominała co roku sprint na dystansie 100 metrów. Tuż po otwarciu formularza w kilka godzin wypełnialiśmy szczelnie Centrum Nauki Kopernik. Wielu chętnych kończyło bieg na liście rezerwowych, wielu musiało obejść się smakiem. W tym roku nasz Sektor 3.0 będzie inny! Wirtualna przestrzeń i pokoje seminaryjne pomieszczą nas wszystkich. Weź więc znajomych, którym nie udało Ci się pokazać dotychczas Festiwalu i zarejestruj się, a my nie damy ci zapomnieć o datach, godzinach i transmisjach.

Możesz oglądać Festiwal z własnego fotela

Pociąg, autobus, tramwaj a może metro? Jeśli mieszkasz na drugim krańcu Polski, nie musisz już znosić trudów podróży. W tym roku wystarczy spacer z kuchni do pokoju i wygodne miejsce przed ekranem. Nasz Festiwal dotrze wszędzie tam, gdzie internetowe łącze. Będziemy nad morzem, w Bieszczadach i po drugiej stronie ziemi też.

Poznasz temat zmiany od podszewki

Zmiana. To jedyne, czego możemy być pewni. Dlatego przeprowadzimy cię przez nią krok po kroku. Zastanowimy się razem, jak ją zaprojektować na bazie wartości, jak nią mądrze zarządzać i jakich narzędzi używać do jej efektywnego wdrażania. Z nami nauczysz się nawigować w oparciu o wiarygodne informacje i sprawdzone dane oraz optymalnie wykorzystywać technologie. Pod hasłem „Driving Change” napędzimy cię do zmiany!

Znajdziesz inspiracje i motywacje do działania

Organizujemy Festiwal już po raz dziesiąty, by pobudzać cię do jeszcze efektywniejszej i mądrzejszej pracy z technologiami. Dlatego nasz program, punkt po punkcie, wypełniliśmy inspirującymi prezentacjami i wartymi podjęcia aktualnie tematami. Wybierz interesujące cię seminarium, ucz się i inspiruj dalej swoją społeczność.

Posłuchasz najlepszych prelegentów z całego świata

Andi Brinn Thomas (NASA), Jessica Murrey (Wicked Saints), Michael A. Armstrong (Asana.org), Cecylia Szymańska (Microsoft), Aleksandra Przegalińska (Akademia Leona Koźmińskiego), Konrad Piasecki (TVN24) i Tomasz Organek (muzyk). Lista gości tegorocznej edycji Festiwalu pełna jest najlepszej klasy specjalistów i specjalistek w swoich dziedzinach. Reprezentują najbardziej renomowane instytucje i firmy na świecie. I tak, wystąpią specjalnie dla ciebie.

Festiwal Sektor 3.0 Driving Change Online prelegenci

Będziesz mieć dostęp do prądu

Powerbank w kieszeni nie będzie już potrzebny. Oglądając Festiwal w domu z pewnością nie zabraknie ci prądu, nawet podczas bardzo aktywnego tweetowania, i rozmów w sieci z innymi uczestnikami. Pamiętaj, że w mediach społecznościowych spotykamy się pod hashtagiem #sektor2020 i w wydarzeniu na Facebooku. Nie zapomnij także o oznaczaniu naszych profili (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn), żebyśmy widzieli Twoje relacje.

Dasz odpocząć planecie i portfelowi

Brak konieczności przyjazdu do Warszawy to też znacznie mniejszy ślad węglowy, a co za tym idzie ulga dla środowiska naturalnego. Choć, podobnie jak w poprzednich latach, bardzo chcielibyśmy gościć społeczność Sektora 3.0 w stolicy, cieszymy się, że nasze działania mają pozytywny wpływ na planetę i przy okazji pozwalają ci zaoszczędzić na kosztach podróży.

Zapytasz o wszystko (no, prawie wszystko)

Festiwal w formule online to jeszcze większa możliwość przemyślenia i zadania pytań naszym prelegentom. Interaktywne sesje transmitowane na żywo i dostosowane oprogramowanie, ułatwią ci kontakt z naszymi gośćmi i pozostałymi uczestnikami seminariów. Razem będziemy mogli skupić się na zbieraniu inspiracji i wymianie wiedzy. Dodatkowo do świata wirtualnego postanowiliśmy przenieść też naszą festiwalową strefę targową. W trakcie transmisji nasi wybrani partnerzy odpowiedzą na twoje pytania i przedstawią swoją ofertę.

https://youtu.be/QP6SjSGir_4

Ułożysz swój własny program

Zajrzyj do agendy i wybierz seminaria, w których chcesz uczestniczyć. Program wydarzenia przygotowaliśmy w taki sposób, by każdy mógł wytyczyć własną festiwalową ścieżkę i przemierzać ją w swoim wygodnym fotelu. Każde wystąpienie i panel możesz także dodać do swojego kalendarza, dzięki czemu nie zapomnisz stawić się na czas przed monitorem.

Przygotujesz się na przyszłość

Tematy seminariów zbudowaliśmy tak, by kompleksowo przygotować cię do coraz szybciej nadchodzącej przyszłości. Jakich kompetencji będziesz potrzebować w nowej codzienności, jakie zawody znikną, a jakie się pojawią, jakim wyzwaniom będą musiały stawić czoła nasze organizacji, firmy i instytucje? Z nami znajdziesz odpowiedzi, które ułatwią ci sprawne poruszanie się w świecie przyszłości.

kompetencje codzienności, narzędzia przydatne na różnych etapach zmiany

Nie opuścisz żadnego wystąpienia (tak, serio)

Dwa konkurencyjne seminaria? Nie wiesz, na które się zdecydować? Nie ma żadnego problemu. W przeciwieństwie do dotychczasowych edycji Festiwalu, do każdej z prezentacji będzie można wrócić w ramach VOD Sektora 3.0 po zakończeniu imprezy. Link do VOD otrzymasz tuż po tym, jak zgasimy światła.

Staniesz się częścią wyjątkowego wydarzenia i społeczności!

Festiwal Sektor 3.0 to od kilku lat największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie, które pokazuje, jak przełożyć technologiczne trendy na język społecznych zastosowań. Łączy niesamowitą społeczność ludzi pełnych pasji do odkrywania nowych technologii i dzielenia się wiedzą z innymi. Po 16 września będzie czekało na ciebie także całe mnóstwo praktycznej wiedzy, którą oddamy do Twojej dyspozycji na VOD, naszym blogu, w kanałach społecznościowych, podczas dedykowanych LIVE’ów i w Newsletterze Sektora 3.0. Jednym słowem, WARTO! 

Przekonany, przekonana? ?

Zarejestruj się teraz!

Festiwal Sektor 3.0 Driving Change Online

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: