Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

10 powodów, dla których warto być na Festiwalu Sektor 3.0 Better Living

blog_10-1536x864
Spis treści

Niespełna tydzień dzieli nas od Festiwalu Sektor 3.0. Dlatego postanowiliśmy zebrać dla Was kilka powodów, dla których warto 19. maja być razem z nami. Spotkamy się w formule online, by rozmawiać o tym, jak zatroszczyć się o siebie i swój zespół w cyfrowej rzeczywistości. Zastanowimy się, co obecnie wyznacza jakość życia i jak budować wspólnotowość online. Przyjrzymy się, jak zastosowanie technologii wpływa na efektywność i satysfakcję z pracy i jak na nowo podejść do projektowania nowoczesnych usług, aby jak najlepiej wspierały ideę work-life balance i zrównoważonego rozwoju. Czas na 10 mocnych plusów tegorocznej edycji wydarzenia – zaczynamy!

 

? Naucz się lepiej dbać o siebie i swój zespół 

Używanie technologii w codziennej pracy stało się dziś obowiązkowe dla wszystkich. Ekrany i urządzenia cyfrowe są podstawą do wykonywania służbowych obowiązków, nauki i podtrzymywania relacji z najbliższymi. To ogromna zmiana, która odciska piętno na naszym samopoczuciu i podejściu do świata. Dom, zdrowie i swój dobrostan często cenimy dziś bardziej niż rozwój i sukces zawodowy. Jak mądrze troszczyć się o siebie, swoich współpracowników i współpracowniczki w czasach hybrydowej codzienności? Tego nauczą Cię eksperci i ekspertki podczas swoich prezentacji.

? Skorzystaj z wykładów i paneli bez pośpiechu

Intensywna praca w trudnych warunkach, łączenie ról społecznych i niepewność związana z pandemią towarzyszyły w ostatnim czasie wielu z nas. Podczas tegorocznej edycji Festiwalu Sektor 3.0 postanowiliśmy zbudować alternatywę. Przygotowaliśmy dla Ciebie merytoryczny program, który nie zmęczy szybkim tempem, zadbaliśmy o przerwy oraz spokojny czas na pytania i dyskusje. A jeśli poczujesz potrzebę wrócenia do prelekcji lub panelu, nie ma sprawy – patrz punkt ostatni. ?

ZOBACZ PEŁNY PROGRAM FESTIWALU

 

? Odbierz pakiet dodatkowych materiałów

W tym roku poza wykładami, panelami dyskusyjnymi i okazją do networkingu, przyszykowaliśmy dla Ciebie mnóstwo prezentów. Otrzymasz od nas m.in. propozycję zbilansowanej diety (mięsnej i jarskiej), dzięki której łatwiej przygotujesz posiłki podczas pracy zdalnej, wideo-lekcję pełną ćwiczeń, które pomogą Ci zadbać o prawidłową postawę i kręgosłup oraz playlisty Spotify z muzyką, ułatwiającą skupienie i relaks. A to dopiero początek!

 

? Dołącz do ekskluzywnej grupy na Facebooku

Dedykowana grupa na Facebooku to nasze cyfrowe, festiwalowe kuluary. Obok rozmów w czatach na platformie Hopin to w niej spotkasz inne festiwalowiczki i festiwalowiczów oraz otrzymasz dodatkowe materiały i porady. W grupie wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie, jak wykorzystać zdobyte doświadczenia i efekty przyspieszonej transformacji cyfrowej w projektowaniu nowej, płynnej rzeczywistości i wymienimy się ciekawymi artykułami. Dołącz do nas! ?

DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOKU

 

?‍♀️ Ćwicz, spaceruj lub gotuj słuchając wykładów

Ostatni rok nie należał do najbardziej aktywnych. Większość miesięcy spędziliśmy w domu w asyście ekranów. Dlatego podczas kolejnej edycji Festiwalu chcemy towarzyszyć Ci tam, gdzie będzie Ci najwygodniej. Możemy wybrać się na spacer do parku, usiąść w Twoim ulubionym fotelu lub gotować razem obiad. Zaloguj się i weź Festiwal ze sobą gdziekolwiek chcesz!

? Odwiedź jednego dnia trzy kontynenty

Festiwal Sektor 3.0 to okazja do posłuchania szerokiego grona ekspertów, ekspertek, twórców i obserwatorów z całego świata. Doktor Lehan Stemmet z Nowej Zelandii opowie o tym, czym jest stres i jak budować odporność na niego w czasach intensywnych przemian, takich jak te wywołane pandemią. Lindsy Szilvasi, która zajmowała się wspieraniem innowacji m.in. w Google i holenderskim ministerstwie obrony, zajmie się podczas Festiwalu tematem kreatywnych przestrzeni i kreatywności w czasach pracy hybrydowej i zdalnej. Andreas Fibiger opowie, jak możemy wykorzystać sztuczną inteligencję w rozwiązaniach, wzmacniających dostępność oprogramowania i sprzętu dla osób z niepełnosprawnościami. Amanda Southworth, która stworzyła swoją pierwszą aplikację jako nastolatka, pokaże sposoby na to, jak z pomocą smartfonów można wspierać zdrowie psychiczne.

Wśród prelegentów nie zabraknie także specjalistów i specjalistek z Polski. Bracia Tomasz i Marek Sekielscy przedstawią swoją drogę do stworzenia nowych medialnych formatów w sieci. O narzędziach, z których korzystamy na co dzień, aby zdobywać informacje i brać udział w życiu społecznym oraz trendach, które je zmieniają, opowiedzą Jarosław Kuźniar i Mariusz Szczygieł. Jeśli chcesz posłuchać o tym, jak Instagram stał się gazetą codzienną, a podcasty i aplikacje audio zmieniają dziś sposób tworzenia i wymiany informacji, dołącz do nas 19. maja.

POZNAJ WSZYSTKICH PRELEGENTÓW I PRELEGENTKI

 

?‍♀️ Pytaj i otrzymuj konkretne odpowiedzi

W ramach Festiwalu chcemy dać Ci możliwość łatwego i bezpośredniego połączenia z naszym prelegentami. Interaktywne sesje Ask Me Anything i przyjazna platforma Hopin, na której odbywać będzie się nasze wydarzenie, ułatwią Ci zadawanie pytań naszym gościom i rozmowy z pozostałymi uczestnikami seminariów. Razem będziemy mogli skupić się na zbieraniu inspiracji i wymianie wiedzy.

Dodatkowo do wirtualnego świata po raz kolejny przeniesiemy festiwalową strefę targową. W trakcie przerw nasi wybrani partnerzy, jak Microsoft i Google, przedstawią swoją ofertę i odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania. W jednej z wirtualnych budek znajdziesz również przedstawicieli Sektora 3.0 – naszych Mobilnych Doradców.

? Daj wytchnąć planecie i portfelowi

Festiwal w wersji online to wyzwanie – wymaga od uczestników i prowadzących szczególnej atencji, elastyczności i zaangażowania. Spotkanie w sieci niesie również ze sobą wiele plusów. Jednym z nich jest brak konieczności przyjazdu do stolicy, co znacznie zmniejszy nasz ślad węglowy, a co za tym idzie, będzie stanowiło ulgę dla środowiska naturalnego i Twojego budżetu. 

? Poznaj ludzi o podobnych zainteresowaniach 

Festiwal Sektor 3.0 to nie tylko największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie, które pokazuje, jak przełożyć technologiczne trendy na język społecznych zastosowań. To impreza, która łączy niesamowitą społeczność ludzi pełnych pasji do odkrywania nowych technologii i dzielenia się wiedzą z innymi. Jeśli chcesz się zainspirować, poznać osoby wrażliwe na najważniejsze społeczne wyzwania i porozmawiać o rozwiązaniach technologicznych, dołącz do nas 19. maja.

? Wróć do każdego wystąpienia po Festiwalu

Dwa konkurencyjne seminaria? Nie wiesz, na które się zdecydować? A może utkwiło Ci w głowie jedno z wystąpień i chcesz zobaczyć je jeszcze raz? Nie ma żadnego problemu. Każdą prezentację i panel opublikujemy na VOD Sektor 3.0 po zakończeniu Festiwalu.

Dbanie o siebie i Twoją organizację to więcej niż trend – spotkajmy się na Festiwalu Sektor 3.0 Better Living!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA FESTIWAL

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.