Logo Sektor 3.0
BLOG

10 powodów, dla których warto być na Festiwalu Sektor 3.0 Better Living

Niespełna tydzień dzieli nas od Festiwalu Sektor 3.0. Dlatego postanowiliśmy zebrać dla Was kilka powodów, dla których warto 19. maja być razem z nami. Spotkamy się w formule online, by rozmawiać o tym, jak zatroszczyć się o siebie i swój zespół w cyfrowej rzeczywistości. Zastanowimy się, co obecnie wyznacza jakość życia i jak budować wspólnotowość online. Przyjrzymy się, jak zastosowanie technologii wpływa na efektywność i satysfakcję z pracy i jak na nowo podejść do projektowania nowoczesnych usług, aby jak najlepiej wspierały ideę work-life balance i zrównoważonego rozwoju. Czas na 10 mocnych plusów tegorocznej edycji wydarzenia – zaczynamy!

 

🤲 Naucz się lepiej dbać o siebie i swój zespół 

Używanie technologii w codziennej pracy stało się dziś obowiązkowe dla wszystkich. Ekrany i urządzenia cyfrowe są podstawą do wykonywania służbowych obowiązków, nauki i podtrzymywania relacji z najbliższymi. To ogromna zmiana, która odciska piętno na naszym samopoczuciu i podejściu do świata. Dom, zdrowie i swój dobrostan często cenimy dziś bardziej niż rozwój i sukces zawodowy. Jak mądrze troszczyć się o siebie, swoich współpracowników i współpracowniczki w czasach hybrydowej codzienności? Tego nauczą Cię eksperci i ekspertki podczas swoich prezentacji.

📝 Skorzystaj z wykładów i paneli bez pośpiechu 

Intensywna praca w trudnych warunkach, łączenie ról społecznych i niepewność związana z pandemią towarzyszyły w ostatnim czasie wielu z nas. Podczas tegorocznej edycji Festiwalu Sektor 3.0 postanowiliśmy zbudować alternatywę. Przygotowaliśmy dla Ciebie merytoryczny program, który nie zmęczy szybkim tempem, zadbaliśmy o przerwy oraz spokojny czas na pytania i dyskusje. A jeśli poczujesz potrzebę wrócenia do prelekcji lub panelu, nie ma sprawy – patrz punkt ostatni. 😉

ZOBACZ PEŁNY PROGRAM FESTIWALU

 

📚 Odbierz pakiet dodatkowych materiałów

W tym roku poza wykładami, panelami dyskusyjnymi i okazją do networkingu, przyszykowaliśmy dla Ciebie mnóstwo prezentów. Otrzymasz od nas m.in. propozycję zbilansowanej diety (mięsnej i jarskiej), dzięki której łatwiej przygotujesz posiłki podczas pracy zdalnej, wideo-lekcję pełną ćwiczeń, które pomogą Ci zadbać o prawidłową postawę i kręgosłup oraz playlisty Spotify z muzyką, ułatwiającą skupienie i relaks. A to dopiero początek!

 

💬 Dołącz do ekskluzywnej grupy na Facebooku

Dedykowana grupa na Facebooku to nasze cyfrowe, festiwalowe kuluary. Obok rozmów w czatach na platformie Hopin to w niej spotkasz inne festiwalowiczki i festiwalowiczów oraz otrzymasz dodatkowe materiały i porady. W grupie wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie, jak wykorzystać zdobyte doświadczenia i efekty przyspieszonej transformacji cyfrowej w projektowaniu nowej, płynnej rzeczywistości i wymienimy się ciekawymi artykułami. Dołącz do nas! 🙂

DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOKU

 

🚶‍♀️ Ćwicz, spaceruj lub gotuj słuchając wykładów

Ostatni rok nie należał do najbardziej aktywnych. Większość miesięcy spędziliśmy w domu w asyście ekranów. Dlatego podczas kolejnej edycji Festiwalu chcemy towarzyszyć Ci tam, gdzie będzie Ci najwygodniej. Możemy wybrać się na spacer do parku, usiąść w Twoim ulubionym fotelu lub gotować razem obiad. Zaloguj się i weź Festiwal ze sobą gdziekolwiek chcesz!

🌎 Odwiedź jednego dnia trzy kontynenty

Festiwal Sektor 3.0 to okazja do posłuchania szerokiego grona ekspertów, ekspertek, twórców i obserwatorów z całego świata. Doktor Lehan Stemmet z Nowej Zelandii opowie o tym, czym jest stres i jak budować odporność na niego w czasach intensywnych przemian, takich jak te wywołane pandemią. Lindsy Szilvasi, która zajmowała się wspieraniem innowacji m.in. w Google i holenderskim ministerstwie obrony, zajmie się podczas Festiwalu tematem kreatywnych przestrzeni i kreatywności w czasach pracy hybrydowej i zdalnej. Andreas Fibiger opowie, jak możemy wykorzystać sztuczną inteligencję w rozwiązaniach, wzmacniających dostępność oprogramowania i sprzętu dla osób z niepełnosprawnościami. Amanda Southworth, która stworzyła swoją pierwszą aplikację jako nastolatka, pokaże sposoby na to, jak z pomocą smartfonów można wspierać zdrowie psychiczne.

Wśród prelegentów nie zabraknie także specjalistów i specjalistek z Polski. Bracia Tomasz i Marek Sekielscy przedstawią swoją drogę do stworzenia nowych medialnych formatów w sieci. O narzędziach, z których korzystamy na co dzień, aby zdobywać informacje i brać udział w życiu społecznym oraz trendach, które je zmieniają, opowiedzą Jarosław Kuźniar i Mariusz Szczygieł. Jeśli chcesz posłuchać o tym, jak Instagram stał się gazetą codzienną, a podcasty i aplikacje audio zmieniają dziś sposób tworzenia i wymiany informacji, dołącz do nas 19. maja.

POZNAJ WSZYSTKICH PRELEGENTÓW I PRELEGENTKI

 

🙋‍♀️ Pytaj i otrzymuj konkretne odpowiedzi

W ramach Festiwalu chcemy dać Ci możliwość łatwego i bezpośredniego połączenia z naszym prelegentami. Interaktywne sesje Ask Me Anything i przyjazna platforma Hopin, na której odbywać będzie się nasze wydarzenie, ułatwią Ci zadawanie pytań naszym gościom i rozmowy z pozostałymi uczestnikami seminariów. Razem będziemy mogli skupić się na zbieraniu inspiracji i wymianie wiedzy.

Dodatkowo do wirtualnego świata po raz kolejny przeniesiemy festiwalową strefę targową. W trakcie przerw nasi wybrani partnerzy, jak Microsoft i Google, przedstawią swoją ofertę i odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania. W jednej z wirtualnych budek znajdziesz również przedstawicieli Sektora 3.0 – naszych Mobilnych Doradców.

🌱 Daj wytchnąć planecie i portfelowi

Festiwal w wersji online to wyzwanie – wymaga od uczestników i prowadzących szczególnej atencji, elastyczności i zaangażowania. Spotkanie w sieci niesie również ze sobą wiele plusów. Jednym z nich jest brak konieczności przyjazdu do stolicy, co znacznie zmniejszy nasz ślad węglowy, a co za tym idzie, będzie stanowiło ulgę dla środowiska naturalnego i Twojego budżetu. 

👥 Poznaj ludzi o podobnych zainteresowaniach 

Festiwal Sektor 3.0 to nie tylko największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie, które pokazuje, jak przełożyć technologiczne trendy na język społecznych zastosowań. To impreza, która łączy niesamowitą społeczność ludzi pełnych pasji do odkrywania nowych technologii i dzielenia się wiedzą z innymi. Jeśli chcesz się zainspirować, poznać osoby wrażliwe na najważniejsze społeczne wyzwania i porozmawiać o rozwiązaniach technologicznych, dołącz do nas 19. maja.

📺 Wróć do każdego wystąpienia po Festiwalu

Dwa konkurencyjne seminaria? Nie wiesz, na które się zdecydować? A może utkwiło Ci w głowie jedno z wystąpień i chcesz zobaczyć je jeszcze raz? Nie ma żadnego problemu. Każdą prezentację i panel opublikujemy na VOD Sektor 3.0 po zakończeniu Festiwalu.

Dbanie o siebie i Twoją organizację to więcej niż trend – spotkajmy się na Festiwalu Sektor 3.0 Better Living!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA FESTIWAL

UDOSTĘPNIJ
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Druk
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
AUTOR WPISU
PRZECZYTAJ TAKŻE
PRZECZYTAJ TAKŻE
  • Komunikacja
  • Sektor 3.0
  • Sektor 3.0
  • Technologie
  • Komunikacja
  • Komunikacja
  • Edukacja
NEWSLETTER
NEWSLETTER