FESTIWAL

SEKTOR 3.0

BETTER LIVING

19.05.2021

Dowiedz się o zapisach jako pierwszy!

Festiwal Sektor 3.0 to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie pokazujące, jak technologiczne trendy przełożyć na język praktycznych zastosowań.

2021 19.05.2021 BETTER LIVING 2020 2020 DRIVING CHANGE 2019 2019 Empowering Creators 2018 2018 Let's Know-How 2017 2017 Shape Your Future 2016 2016 Human Tech 2015 2015 More Digital 2014 2014 NGO Mobile! 2013 2013 Innovate Now
Odtwórz wideo

Prelegenci edycji 2020

Prelegenci edycji 2020

WIĘCEJ
Siyabulela Mandela
University of South Africa, Journalism for Human Rights

WIĘCEJ
prof. Aleksandra Przegalińska
Akademia Leona Koźmińskiego

WIĘCEJ
Bartosz Węglarczyk
Onet

WIĘCEJ
Jessica Murrey
Wicked Saints

WIĘCEJ
Konrad Piasecki
TVN24

WIĘCEJ
Aleksandra Kalinowska Nowak
Google

WIĘCEJ
Andi Brinn Thomas
NASA, Earth Observatory Group

WIĘCEJ
Vesselin Popov
University of Cambridge

WIĘCEJ
Michael A. Armstrong
Asana

WIĘCEJ
Monika Rozalska-Lilo
Creators

POPRZEDNI PARTNERZY

POPRZEDNI PARTNERZY

Sektor 3.0 łączy fascynujących ludzi z całego świata. Festiwal oferuje wiele różnych formatów interakcji pomiędzy prelegentami i uczestnikami. Miałam tą przyjemność być keynote speakerem w 2018 roku i nadal czerpię z moich doświadczeń z tamtego czasu. Dowiedziałam się wiele, od rzeczywistości wirtualnej w środowisku edukacyjnym po hodowlę wielbłądów w Somalii. Sektor 3.0 pomógł mi lepiej zrozumieć mój świat i, co bezcenne, stworzył trwałe przyjaźnie.
Emma Lacey-Bordeaux, CNN
Festiwal Sektor 3.0 to fenomenalne doświadczenie, które bezpiecznie i efektywnie łączy uczestników online i offline. Prezentowane podczas wydarzenia tematy były inspirujące, użyteczne i zorientowane na działanie, zaś sama jego organizacja na najwyższym, światowym poziomie. Współpraca z organizatorami była przyjemnością którą chętnie bym powtórzył i polecam to doświadczenie każdemu.
Sterling Hawkins, Global Innovation Expert
Sektor 3.0 łączy kreatywnych i urzekających mówców z całego świata. Liderzy w swoich szanowanych dziedzinach prezentują istotne i pobudzające do myślenia tematy oraz angażują się do rozmowy przez cały czas trwania festiwalu. Organizatorzy wydarzenia reprezentują najwyższy poziom: umożliwiają prelegentom i gościom spotkanie na globalnej scenie i dzielenie się pomysłami na zdrowszą planetę i lepszy świat dla nas wszystkich.
Andrea Leitch, National Geographic
Zespół Festiwalu Sektor 3.0 dokłada wszelkich starań, aby mówcy oraz treść merytoryczna wydarzenia były unikalne i różnorodne. To wyjątkowa szansa dla organizacji społecznych i liderów życia publicznego do wysłuchania wysokiej jakości wystąpień tematycznych z niezliczonych sektorów i regionów.
Monika Rozalska-Lilo, CREATORS
Previous
Next

INSPIRUJĄCE PRELEKCJE

INSPIRUJĄCE PRELEKCJE

Stay Tuned

Dołącz do naszego newslettera w dwóch prostych krokach, aby otrzymać informację o rozpoczęciu rejestracji na wydarzenie oraz aktualności dotyczące Festiwalu jako pierwszy.
NEWSLETTER
FRSI Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego Sektor 3.0

Sektor 3.0 to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego realizację powierzono Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

×
NEWSLETTER