Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

O aplikacjach pomocnych w odpoczynku i rozwoju

Prowly_zespol_apki
Spis treści

Zespół Sektor 3.0 opowie o aplikacjach, które pomagają się zrelaksować i jednocześnie nie pozostają bez wpływu na konkretne umiejętności. Dzięki zaprezentowanym aplikacjom będziemy mogli przygotować linki do bio, lepiej czytać, szybciej uczyć się języków czy nawet wyciąć co na gitarze!

Jak wykorzystać technologie dla wspólnego dobra i nie zgubić się w świecie technologicznych nowości? Rozmowy w wersji audio będą stanowić uzupełnienie tematów poruszanych na Blogu z obszaru technologii, komunikacji, edukacji czy pracy zdalnej. Blog Sektor 3.0 to miejsce, gdzie pomagamy lepiej pracować, wydajniej korzystać z technologii i dobrze żyć. To przestrzeń dla organizacji społecznych i wszystkich tych, którzy chcą robić dobre rzeczy, online jak i offline. W ramach Podcastu Sektor 3.0, który rozwinie tę tematykę, będzie można usłyszeć rozmowy z osobami, które tworzą pomysły na lepszą, cyfrową codzienność: w organizacji, w firmie, w swoim prywatnym życiu.

Słuchaj także na Google Podcasts | Apple Podcasts

O czym dowiesz się z tego odcinka

Aplikacje, które pojawiły się w filmie:

Polecane książki, blogi, kursy, aplikacje

Jak się efektywnie uczyć? Przydatne techniki i narzędzia

Uwolnij supermoce swojej przeglądarki. 22 wtyczki do Google Chrome

E-learning Sektor 3.0: Kurs Wirtualne biuro – narzędziownik

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.