Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Sektor 3.0 w mediach – o weareables w audycji Świat 3.0 w radiowej Czwórce

ezgif.com-gif-maker (28)

W ostatnim czasie mieliśmy możliwość podzielić się swoją wiedzą w audycji Marty Zinkiewicz w Programie Czwartym Polskiego Radia. Cykl pod nazwą „Świat 3.0” skupia się na tematyce nowych technologii, ale także przyszłości i miejsca człowieka w stale zmieniającym się w świecie, otoczonego przez wiele globalnych wyzwań. Ideą przyświecającą prowadzącej jest właśnie bycie na bieżąco w związku z zawrotnym tempem tych zmian.

7 sierpnia br. jednym z gości audycji był Kamil Śliwowski z redakcji Bloga programu Sektor 3.0. W rozmowie dotyczącej wearables, czyli technologii do noszenia Kamil opowiadał o pozytywnych społecznie aspektach rozwoju tego typu technologii, szczególnie w krajach rozwijających się. Jego wypowiedzi można posłuchać od ok. 43 minuty transmisji

Audycji Świat 3.0 w radiowej Czwórce można posłuchać w każdą niedzielę po godz. 13:00.

Więcej o wearables w kanałach Sektor 3.0

Zadbaj o zdrowie i produktywność z pomocą smartwatcha – radzi Paweł Pilarczyk – Sektor 3.0

Wearables, czyli popularne dziś smartwatche czy fitopaski, monitorują nasze funkcje życiowe i aktywność fizyczną w czasie rzeczywistym. Urządzenia ubieralne mogą też zadbać o naszą kondycję i zdrowie motywując nas do systematycznego ćwiczenia. Jak korzystać z nich w codziennym życiu?

Wearables czyli internet of clo-things – Sektor 3.0

Jak wearables zmieniają nasze życie? – Sektor 3.0

Khushi Baby – technologie ubieralne w służbie potrzebującym – Sektor 3.0

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: