IT Arena – interesująca impreza technologiczna za wschodnią granicą

IT Arena – interesująca impreza technologiczna za wschodnią granicą

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print

W samym sercu Lwowa na stadionie Arena Lwów w dniach od 29 września do 1 października odbędzie się IT Arena – największe wydarzenie technologiczne na Ukrainie i jedna z największych imprez technologicznych we wschodniej Europie. IT Arena to trzydniowy festiwal, w trakcie którego zaprezentowane zostaną najbardziej nowatorskie pomysły technologiczne, a także strategie doskonalenia biznesu od globalnych liderów zmian.

IT Arena niedawno ogłosiła pierwszych ośmiu mówców, którzy wezmą udział w wydarzeniu na przełomie września i października w Kijowie. Wśród prelegentów znajdziemy przedstawicieli takich firm jak: Jugnoo, 500 Startups, Indiegogo, Amazon Web Services, TechCrunch, Bayer i wielu innych, którzy będą dzielić się wiedzą z następujących dziedzin: Biznes, Produkt i Technologia; w sumie na scenach pojawi się ponad 40 mówców. W poprzednich edycjach można było posłuchać przedstawicieli Twittera, Ubera, Facebooka, Philipsa, Samsunga, IBM, Google, Microsofta i wielu innych firm z branży technologicznej.

Oprócz samych prelekcji podczas IT Areny organizowany będzie konkurs startupowy, w którym ponad 100 firm z Europy przedstawi swoje pomysły i produkty. Najlepsze z nich zaprezentowane zostaną pierwszego dnia konferencji. Następnie jury wybierze najlepsze 10 projektów, które będą miały okazję zaprezentować się ze sceny drugiego dnia konferencji. Właśnie ruszyły rejestracje, które potrwają do 20 września. Swoje uczestnictwo można zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej: https://itarena.ua/call-for-startups/.

Na konferencji odbędzie się również Tech Expo – podczas którego będzie można zapoznać się z najciekawszymi technologiami i startupami z ukraińskiego rynku. Wystawcy zaprezentują swoje pomysły, aplikacje, drony, urządzenia, inteligentne technologie i roboty, które zostały zaprojektowane lub wyprodukowane na Ukrainie. Do strefy wystawowej można zgłaszać się pod adresem: https://itarena.ua/Tech-expo.

W tym roku IT Arena doda do programu ponad 30 spotkań networkingowych. Spotkania odbędą się w 10 restauracjach i przestrzeniach co-workingowych w centrum Lwowa. Spotkania będą otwarte dla uczestników, ale trzeba będzie się na nie wcześniej zarejestrować.

Jeśli te trzy dni wypełnione utalentowanymi mówcami i pokazami technologii nie przekonują Was do końca, warto wspomnieć, że na zakończenie odbędzie się impreza zwieńczająca całe wydarzenie. Drugi dzień IT ARENA zakończy się festiwalem Futureland 2017, pokazem technologii i muzyki elektronicznej, gdzie w tym roku posłuchać będzie można muzyki duetu Cassius. Jest to znakomita okazja do networkingu, a także świetnej zabawy.

Sektor 3.0 jest partnerem wydarzenia IT ARENA, które odbędzie się w dniach 29 września – 1 października 2017 r. w Kijowie.

UDOSTĘPNIJ
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Druk
AUTOR WPISU
NEWSLETTER
NEWSLETTER
NEWSLETTER