Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Skuteczne wdrażanie technologii w organizacji – nowy kurs w ramach E-learningu Sektor 3.0

Elearning_prowly_Ward

Jak zaplanować i wdrożyć narzędzia i rozwiązania technologiczne w Twojej organizacji? Na czym polega innowacja w codziennej pracy organizacji w kontekście technologii? Jak opowiadać o technologii w taki sposób, aby dotrzeć do nieprzekonanych i przełamać opór przed nowościami? Zapraszamy do skorzystania z nowego kursu dot.transformacji cyfrowej w organizacji społecznej w ramach E-learningu Sektor 3.0 – już teraz dostępnego na naszej platformie.

W tym kursie dowiesz się jak zarządzać decyzjami i planami technologicznymi w całej organizacji. Określisz od czego zacząć i jak zbudować mapę drogową dla strategicznego wdrażania technologii oraz ustalisz priorytety praktyk i polityk najbardziej potrzebnych w Twojej organizacji. Technologia jest niezbędnym i cennym narzędziem, ale powinna umożliwiać pracownikom bardziej efektywną realizację  misji, a nie utrudniać pracę. Wiele praktyk i polityk, które umożliwiają efektywne wykorzystanie technologii, w rzeczywistości nie dotyczy konkretnych produktów technologicznych, ale sposobów podejmowania decyzji technologicznych, sposobu budżetowania i priorytetów w planowaniu.

O Prowadzącej – Amy Sample Ward

Wierzy, że technologia powinna być odpowiedzialna i dostępna dla wszystkich, zwłaszcza dla społeczności historycznie i systemowo wykluczonych ze świata cyfrowego. Jest dyrektorem generalnym NTEN, organizacji non-profit tworzącej świat, w którym misje i ruchy odnoszą większe sukcesy dzięki umiejętnemu i sprawiedliwemu wykorzystaniu technologii. Druga książka Amy, “Social Change Anytime Everywhere”, była finalistką Terry McAdam Book Award. Ich najnowsza książka, “The Tech That Comes Next”, której współautorką jest Afua Bruce, dotyczy możliwości dla twórców zmian, technologów, filantropów i decydentów politycznych w budowaniu sprawiedliwego świata za pomocą technologii.

Jak rozpocząć naukę?

Aby móc skorzystać z bezpłatnych kursów należy założyć konto na platformie elearning.sektor3-0.pl i zaakceptować jej regulamin. Następnie, po zalogowaniu do serwisu, użytkownik może rozpocząć naukę według dowolnej kolejności tematycznej, spośród kursów dostępnych w E-learningu.

E-learning Sektor 3.0 jest realizowany w ramach programu Sektor 3.0.

Sektor 3.0 to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego realizację powierzono Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Partnerzy Główni: My Digital Life, Microsoft

Partnerzy: Centrum Cyfrowe, Fundacja Katalyst Education, Fundacja Szkoła z Klasą, Fundacja Dorastaj z Nami, Fundacja Cultureshock, Fundacja Digital Creators, Láska Nebeská.

Partnerzy E-learningu Sektor 3.0
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: