Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Poznaj datę Festiwalu Sektor 3.0 #sektor2022!

ezgif.com-gif-maker (4)

Już 18 maja 2022 roku odbędzie się dwunasta odsłona Festiwalu Sektor 3.0, największego wydarzenia, które pokazuje, jak technologiczne trendy przełożyć na język praktycznych zastosowań, ze szczególnym uwzględnieniem perspektywy organizacji społecznych. Wydarzenie odbędzie się ponownie w formule online i połączy osoby zainteresowane odkrywaniem nowych technologii i dzieleniem się wiedzą z innymi.

Wśród zaproszonych gości znajdą się międzynarodowi eksperci, ale też polscy przedstawiciele firm technologicznych, uczelni wyższych, organizacji społecznych oraz mediów. Festiwal to nie tylko praktyczna porcja wiedzy z zakresu wykorzystania narzędzi ICT, ale też przestrzeń spotkań i wymiany doświadczeń społeczności tworzącej rozwiązania pożyteczne społecznie.

Festiwal w liczbach

Przez lata Festiwal organizowany w warszawskim Centrum Nauki Kopernik zgromadził ponad 6000 uczestników. W 2020 roku, podczas pierwszej edycji online uzyskał 3,3 mln zasięgu w Internecie, ponad 400 tys. wyświetleń transmisji na żywo w serwisie Onet oraz 1300 zaangażowanych oglądających.

Podczas drugiej odsłony Festiwalu online liczby te wzrosły do 6 mln zasięgu w Internecie oraz prawie 3500 widzów na platformie Hopin, w ramach transmisji na Facebooku, LinkedInie oraz YouTube. Uczestnicy oglądali nas z: Polski, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Finlandii, Ukrainy, Rosji, Turcji, USA, a nawet Australii! Zaś całe wydarzenie ocenili na 9,42/10.

Więcej informacji nt. nadchodzącej edycji Festiwalu już wkrótce dostępnych na stronie http://2022.sektor3-0.pl/ oraz w mediach społecznościowych Programu: Facebook LinkedIn Instagram Twitter

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.