Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Live Sektor 3.0: Prawo do prywatności – jak chronić je w coraz bardziej cyfrowym świecie?

ezgif.com-gif-maker

Jak możemy bronić swojego prawa do prywatności w codziennym życiu i działaniach społecznych? Czy w dzisiejszym świecie możemy jeszcze mówić o prywatności, podczas gdy jednocześnie chcemy lub wręcz musimy korzystać z technologii na co dzień? W ramach LIVE Sektor 3.0 zapraszamy do udziału w rozmowie z Małgorzatą Fraser, która przybliży kwestie ochrony naszej prywatności w dobie rosnącej cyfryzacji naszego otoczenia – już 24.02 (czwartek) o godz. 18:00!  

Podczas spotkania porozmawiamy m.in.:

  • w jakich obszarach powinniśmy zwracać dziś szczególną uwagę na bezpieczeństwo danych?
  • jak troszczyć się o prywatność w działaniach społecznych i aktywizmie?
  • które narzędzia mogą pomóc w dbaniu o prywatność, a których lepiej unikać?
  • jak uwrażliwiać i uczyć nt. prywatności i cyberbezpieczeństwa?

Rozmowę poprowadzi Michał Serwiński z zespołu programu Sektor 3.0. Spotkanie odbędzie się na Facebooku programu Sektor 3.0 24 lutego 2022 r. w godzinach 18:00 – 19:00.

Gościni: Małgorzata Fraser

Niezależna dziennikarka specjalizująca się w tematyce wpływu nowych technologii na prawa człowieka i rozwój społeczeństw, analityczka cyberbezpieczeństwa i prywatności. Twitter: @gosiafraser

Więcej o tematyce prywatności na Blogu Sektor 3.0

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: