Ułatwienia dostępu

Live Sektor 3.0: Od researchu do publikacji – jak zbierać, zarządzać i dzielić się wiedzą?

ezgif.com-gif-maker (1)

Świat wymaga dziś od nas nieustannej nauki. Przyswajanie informacji, które pomagają pracować mądrzej i bardziej efektywnie, staje się standardem. Jak znaleźć czas na gromadzenie i selekcjonowanie wiadomości? Jak łączyć je ze sobą i dzielić się z innymi starannie opracowaną wiedzą? Odpowiedzi na te pytania poszukamy razem z Bartkiem Puckiem twórcą specjalistycznego newslettera, podczas kolejnego LIVE Sektor 3.0. Zapraszamy Was 10.11.2021 o godz. 18:00!  

Z rozmowy z Barkiem Puckiem, twórcą bloga i newslettera Pucek.com dowiesz się jak:

  • zrobić dobry research i wybierać wartościowe źródła informacji?
  • gromadzić, zapisywać i zarządzać zbieraną wiedzą?
  • opakowywać i udostępniać informacje innym w przystępnej i atrakcyjnej formie?

Spotkanie odbędzie się na Facebooku programu Sektor 3.0 10 listopada w godzinach 18:00-19:00. 

Gość: Bartek Pucek

Strategy & Operations Manager w IKEA odpowiadający za strategię digitalizacji i autor newslettera łączącego biznes z technologią pucek.com. Wcześniej Country Digital Manager IKEA w Polsce. Ukończył między innymi executive education na Stanford Graduate School of Business w zakresie Strategic Management oraz Digital Marketing.

Newsletter

Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.