Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Live Sektor 3.0: Od obietnicy do wdrożenia. Trendy w odpowiedzialnych technologiach

ezgif.com-gif-maker (3)

Początek roku to dobry moment, aby przyjrzeć się najnowszym trendom w branży. Często jednak, poza przejrzeniem zestawień i raportów nie wiemy, jak przełożyć te inspiracje na praktyczne działania w swojej organizacji. W ramach LIVE Sektor 3.0 zapraszamy do udziału w rozmowie z Joanną Murzyn, inicjatorką Instytutu Ekologii Cyfrowej, która przybliży m.in najnowsze trendy technologiczne i ich zastosowania w obszarze działań społecznych – już 26.01 o godz. 18:00!  

Podczas spotkania dostarczymy Ci praktyczne narzędzia i sposób myślenia, które możesz zastosować w swojej codziennej pracy, jako inspirację dla nowych pomysłów, projektów, a nawet zmiany ścieżki kariery! Porozmawiamy m.in o tym:

  • jak skutecznie zmniejszyć swój cyfrowy ślad środowiskowy jednocześnie zwiększając cyfrowy dobrostan? Z jakich narzędzi korzystać?
  • od czego zacząć swoją przygodę z Ekologią Cyfrową?
  • jak wdrażać technologie blockchain, NFT i Web3 w projektach społecznych?

Rozmowę poprowadzi Kamil Śliwowski z zespołu programu Sektor 3.0. Spotkanie odbędzie się na Facebooku programu Sektor 3.0 26 stycznia 2022 r. w godzinach 18:00 – 19:00.

Gościni: Joanna Murzyn

Technologiczna aktywistka, która swoimi działaniami dąży do ustanowienia naszego dobrobytu oraz ochrony zasobów naturalnych priorytetem, który powinien stać się częścią rozważań nad dalszym kierunkiem rozwoju technologii komunikacyjno-informacyjnych. Inicjatorka Instytutu Ekologii Cyfrowej, w ramach którego przeprowadza cyfrowo ekologiczne audyty oraz opracowuje programy edukacyjne i dobre praktyki, które poszerzają świadomość i wspierają procesy zrównoważonej i etycznej digitalizacji.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.