Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Live Sektor 3.0: Jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w social mediach?

Łukasz Wojtasik Live Sektor

Już 19 września 2023 r. o godz. 18:00 Łukasz Wojtasik z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, w rozmowie z Filipem Jędruchem, opowie na żywo o tym, jak chronić dzieci i młodzież przed nieodpowiednimi treściami w Internecie. Widzimy się na Facebooku i YouTubie Sektor 3.0!

Podczas spotkania dowiesz się:
  • dlaczego treści cyfrowe uzależniają i jak sobie z tym radzić?
  • jak chronić młodzież przed nieodpowiednimi treściami w sieci?
  • w czym może nam pomóc technologia – programy kontroli rodzicielskiej?
Nagranie z rozmowy na żywo dostępne jest tutaj.

O prelegencie – Łukasz Wojtasik

Ekspert do spraw bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie. Koordynator programu Dziecko w Sieci w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Autor pierwszej polskiej kampanii społecznej poświęconej tematowi zagrożeń online – „Nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie” z 2004 roku i szeregu innych projektów edukacyjnych.  Propagator „Domowych Zasady Ekranowych” mających na celu dbałość o zrównoważony dostęp dzieci do ekranów. Wykładowca, certyfikowany trener. Autor serii książek dla dzieci „Sieciaki”.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: