Ułatwienia dostępu

Live Sektor 3.0: Jak stworzyć ciekawy podcast? Poradnik dla początkujących

ezgif.com-gif-maker

Zapraszamy na Live Sektor 3.0, który odbędzie się 14 lipca 2021 r. o godzinie 18:00. Tym razem zapraszamy Was do świata dźwięków!

W trakcie Live Bartosz Pawłowski, odpowiedzialny za Podcast Demagoga, podpowie:

  • do czego mogą się przydać podcasty w działaniach  organizacji społecznych (i nie tylko)?
  • jak dobrać  ciekawy temat i gości do nagrania?
  • na co zwrócić uwagę rozpoczynając przygodę z audio – inspiracje i porady Demagoga

Gość: Bartosz Pawłowski

W Demagogu od 2016 roku. Członek Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Demagog. Swoją przygodę zaczynał od pracy w redakcji jako fact-checker, a następnie starszy analityk. Obecnie wspiera pracę zarządu, prowadzi Podcast Demagoga oraz reprezentuje Stowarzyszenie na konferencjach, oraz szkoleniach. Z wykształcenia ekonomista ze szczególnym zainteresowaniem ekonomią polityczną.

Stowarzyszenie Demagog 

Stowarzyszenie Demagog jest pierwszą w Polsce organizacją fact-checkingową a jej głównym celem jest poprawa jakości debaty publicznej poprzez dostarczanie obywatelom bezstronnej i wiarygodnej informacji jako źródła wiedzy. Swoją działalnością buduje i wzmacnia obywatelskie podejście społeczeństwa w zakresie weryfikacji oraz świadomego korzystania z informacji.

Newsletter

Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.