Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Live Sektor 3.0: Jak się przygotować do warsztatów online? Praktyczny narzędziownik dla prowadzących.

ezgif.com-gif-maker (23)

Choć prowadzenie działalności i wszelakich aktywności online, w tym spotkań i warsztatów, nie jest już dziś rzadkim zdarzeniem, wciąż jest to obszar, w którym można doskonalić swoje kompetencje. Jak, mimo cyfrowej bariery ekranu, angażować uczestników i kreatywnie przekazywać im wiedzę? Zapraszamy na ostatni Live tej edycji już 29 września br. o godz. 18:30.

Podczas spotkania dowiesz się m.in.:

  • dlaczego warto wciągać ludzi do działania, a nie tylko do nich mówić?
  • jak sprawić, aby zadania warsztatowe przed monitorem były angażujące dla uczestników?
  • skąd czerpać inspiracje i  narzędzia  pomocne w codziennej pracy edukatora/ki?

Rozmowę poprowadzi Filip Jędruch z zespołu programu Sektor 3.0. Spotkanie odbędzie się na Facebooku programu Sektor 3.0 29 września 2022 roku o godz. 18:30. 

O prelegentce – Iwona Brzózka-Złotnicka

Współzałożycielka i prezeska Stowarzyszenia Cyfrowy Dialog. Trenerka i autorka materiałów edukacyjnych, ekspertka edukacyjna specjalizująca się w wykorzystaniu nowych technologii w procesie nauczania i uczenia się. Czterokrotnie znalazła się wśród laureatów Listy 100 Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych. Popularyzatorka nauki programowania w Polsce, ambasadorka europejskiej akcji Code Week. Współtwórczyni i koordynatorka programów Mistrzowie Kodowania, Mistrzowie Kodowania Junior, CyfrOFFy kONtakt i Solve for Tomorrow dla Samsung Electronics Polska. Współpracuje z wieloma organizacjami zajmującymi się edukacją w Polsce, a także z podmiotami publicznymi -m.in. z NASK, Cyfryzacja.gov i Centrum Projektów Polska Cyfrowa.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.