Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Live Sektor 3.0: Jak robić lepsze prezentacje? O nagminnych błędach i dobrych praktykach.

ezgif.com-gif-maker (24)

Czy istnieje formuła dobrej prezentacji? Jak niewielkim kosztem poprawić jakość swojego wystąpienia? W jaki sposób przygotować wizualizację, żeby wspierała przekaz? Co interesuje odbiorców, a co odłączy ich uwagę? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć wraz z Luizą Nowak podczas kolejnego LIVE Sektor 3.0. – już 22.06 (środa) o godz. 18:00!  

Podczas spotkania dowiesz się m.in.:

  • jak przygotować treść prezentacji pod różne okoliczności?
  • czy storytelling to wciąż słowo klucz czy wyświechtany buzzword?
  • czemu sama merytoryka to za mało, żeby zatrzymać uwagę odbiorcy?
  • czemu warto przyjrzeć się swoim slajdom?

Rozmowę poprowadzi Michał Serwiński z zespołu programu Sektor 3.0. Spotkanie odbędzie się na Facebooku programu Sektor 3.0 22 czerwca br. w godzinach 18:00 – 19:00.

O prelegentce – Luiza Nowak

Employer Branding & Talent Specialist w największej niezależnej polskiej grupie komunikacyjnej Group One. Na co dzień buduje markę pracodawcy i dba o inicjatywy wspierające rozwój kultury organizacji. Współpracowała z takimi markami jak Orange, PepsiCo czy Blue Media. Poprzednio związana z Public Relations, które na kilka lat porzuciła na rzecz marketingu. Karierę w branży kreatywnej zaczynała w 2013 roku. Prelegentka na wielu branżowych konferencjach w Polsce i za granicą oraz trenerka. Pasjonatka grafiki i visual storytellingu oraz autorka setek tysięcy slajdów dla mówców, korporacji, czy szkoleniowców. Współzałożycielka marki Prezart, znanej na rynku jako ekspert w zakresie przygotowań do prezentacji i wystąpień.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: