Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Live Sektor 3.0: Jak edukować o ekologii za pomocą mediów społecznościowych?

zaslepka_fhd_Gorska
Dbanie o planetę to jedno z największych wyzwań ludzkości. Choć coraz powszechniej zdajemy sobie z tego sprawę, nie zawsze wiemy, jak mądrze wychodzić naprzeciw kryzysowi klimatycznemu. Sortowanie śmieci czy dieta roślinna to nie wszystko. Potrzebujemy rozwiązań systemowych i edukacji. Podczas kolejnego LIVE'a Sektor 3.0 razem z eko edukatorką, Pauliną Górską, zastanowimy się, jak uczyć ekologii w mediach społecznościowych? Zapraszamy we czwartek, 28.10.2021 o godzinie 17:00.  

Dbanie o planetę to jedno z największych wyzwań ludzkości. Choć coraz powszechniej zdajemy sobie z tego sprawę, nie zawsze wiemy, jak mądrze wychodzić naprzeciw kryzysowi klimatycznemu. Sortowanie śmieci czy dieta roślinna to nie wszystko. Potrzebujemy rozwiązań systemowych i edukacji. Podczas kolejnego LIVE’a Sektor 3.0 razem z eko edukatorką, Pauliną Górską, zastanowimy się, jak uczyć ekologii w mediach społecznościowych? Zapraszamy we czwartek, 28.10.2021 o godzinie 17:00.  

Paulina Górska, jedna z najbardziej wpływowych eko influencerek w Polsce, opowie o tym:

  • Jak edukować o ekologii, za pomocą mediów społecznościowych?
  • W jaki sposób media społecznościowe wpływają na zachowania proekologiczne?
  • Jak skutecznie angażować siebie i wpływać na innych, by zmieniać otoczenie na lepsze?

Spotkanie odbędzie się na Facebooku programu Sektor 3.0 28 października w godzinach 17:00-18:00. Dołącz do wydarzenia – nie damy Ci zapomnieć o transmisji! ?

Gościni: Paulina Górska

Eko Aktywistka i jedna z najbardziej wpływowych eko influencerek w Polsce. Wg Influencer Marketing Hub, prowadzi jedno z 10-u najlepszych polskich kont edukacyjnych na Instagramie. Autorka bloga o tematyce ekologicznej www.paulinagorska.com. Wcześniej CEO jednej ze spółek grupy Wirtualna Polska. Eko ekspertka i pasjonatka CSR od kilkunastu lat zawodowo związana z mediami elektronicznymi. Prowadziła wykłady dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz na studiach podyplomowych kierunku CSR na Akademii L. Koźmińskiego. Prelegentka na konferencjach dotyczących zrównoważonego stylu życia. Doradza i prowadzi prezentacje edukacyjne o ekologicznej transformacji życia oraz w obszarze świadomości problemów ekologicznych na świecie dla przedsiębiorstw, samorządów i instytucji. Ekspertka w programie Climate Leadership prowadzonym przez Centrum UNEP/GRID. Jurorka prestiżowych konkursów i festiwali, min. Plebiscytu radiowej Czwórki “Nieprzeciętni”, Łódź Design Festival, Glamour Eco Awards, Startupy Pozytywnego Wpływu prowadzonym przez Kozminski Business Hub, czy nagrody „Ludzie, którzy zmieniają biznes”, przyznawanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.Propaguje i promuje świadomą, odpowiedzialną konsumpcję, ograniczanie śmieci i życie#lesswaste. Mama dwóch córek, socjolożka, absolwentka UMK w Toruniu i podyplomowych studiów zrównoważonego rozwoju na ALK w Warszawie.

Zbudowała społeczność liczącą ponad 80 tysięcy osób w mediach społecznościowych(Instagram, Facebook, TikTok), gdzie codziennie edukuje na tematy związane ze zrównoważonym rozwojem, ekologią, zero waste. Wspólnie z grupą kilku aktywistów doprowadziła i monitorowała przeprowadzenie pod koniec 2020 roku Warszawskiego Panelu Klimatycznego. Laureatka międzynarodowej nagrody ELLE Style Awards 2020 w kategorii Odpowiedzialna Moda oraz Liderka Zrównoważonego Rozwoju 2021, według FORBES WOMAN. Obecnie pracuje nad podcastem na temat zrównoważonego rozwoju, którego premiera zaplanowana jest na jesień 2021.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: