Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Live Sektor 3.0: eLearning na serio, czyli jak uczyć online?

zaslepka_fhd_Peszko

Ostatnie półtora roku stoi pod hasłem przenoszenia różnych aktywności zawodowych i prywatnych do sfery online. Nie inaczej stało się z edukacją – coraz częściej, z konieczności lub w wyniku indywidualnej decyzji, realizujemy ją zdalnie częściowo lub w całości. Wraz z ostatnim gościem tegorocznych live’ów zastanowimy się, jak maksymalnie wykorzystać zalety e-learningu z perspektywy osoby uczącej się, jak i twórcy programów edukacyjnych. W ramach LIVE Sektor 3.0 zapraszamy do udziału w rozmowie z Piotrem Peszko, twórcą i projektantem szkoleń online działającym dla największych globalnych marek w zakresie usług rozwojowych już 21.12 o godz. 20:00!  

Z rozmowy z Piotrem Peszko, założycielem firmy 2edu dowiesz się:

  • skąd dowiedzieć się, jak uczyć online?
  • od czego zacząć projektowanie dobrego e-learningu ?
  • co możemy zrobić już teraz, bez wydawania pieniędzy ?

Spotkanie odbędzie się na Facebooku programu Sektor 3.0 21 grudnia 2021 r. w godzinach 20:00 – 21:00.

Gość: Piotr Peszko

Założyciel firmy 2edu – agencji rozwojowej specjalizującej się w projektowaniu usług rozwojowych wspieranych najnowocześniejszymi technologiami,  pomysłodawca i kierownik merytoryczny pierwszych w Polsce studiów podyplomowych z zakresu eLearningu. Twórca i projektant szkoleń online działający dla największych globalnych marek w zakresie usług rozwojowych (Medtronic, Motorola, ABB, KPMG, Accenture, Sabre). Certyfikowany Instructional Designer mający na koncie branżowe nagrody za tworzone treści szkoleniowe (STC Excellence Award za szkolenie sprzedażowe, Silver Magellan Award za szkolenie online dla branży lotniczej).

Koncentruje się na efektywności szkoleń dostarczanych ze wsparciem technologii ze społecznościowym z naciskiem na dobrostan uczestników. Zajmuje się także tworzeniem podcastów (wyróżniony nagrodą Podcaster Roku 2018). Prelegent i szkoleniowiec, zajmuje najwyższe pozycje w rankingach konferencji i warsztatów. Przedsiębiorca i aktywny praktyk szkoleń online. Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich działaniach w social media i podcastach z serii Letnia Szkoła eLearningu.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: