Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

E-learning Sektor 3.0: Strona internetowa w organizacji bez tajemnic

ezgif.com-gif-maker (42)

Tak jak biuro jest siedzibą organizacji, stronę internetową można uznać za kwaterę główną NGO-sa w Internecie. Podobnie jak organizujemy przestrzeń biurową, żeby jak najlepiej odpowiadała potrzebom fundacji czy stowarzyszenia, powinniśmy mieć stronę, która pomaga realizować misję organizacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak świadomie budować strategię działań komunikacyjnych, poznać aktualne trendy w webdesignie lub stworzyć nową stronę internetową dla swojej organizacji, ten kurs jest dla Ciebie.

Kurs dotyczący stron internetowych w ramach E-learningu Sektor 3.0 składa się z dwóch modułów, których ukończenie każdorazowo kończy się uzyskaniem certyfikatu. Dzięki nim nauczysz się oceniać skuteczność posiadanej strony internetowej pod kątem celów, które powinna realizować, a także jak analizować dane i zachowania użytkowników na stronie oraz sprawić, aby Twoja strona znalazła się wyżej w wynikach wyszukiwania.

Czego dowiesz się w ramach kursu?

W swoim kursie Marcin Gołąbek, współtwórca agencji Hello Octopus, opowie o tym, jak zaprojektować stronę, by stała się cennym narzędziem dla organizacji oraz jak  współpracować z agencją lub webdeveloperem, by mieć kontrolę nad procesem powstawania strony i otrzymać narzędzie, które w stu procentach odpowiada waszym oczekiwaniom. Dzięki niemu poznasz najlepsze praktyki i rozwiązania stosowane na stronach organizacji społecznych, a także zdobędziesz świadomość i wiedzę na temat możliwości realizacji za pomocą strony, kluczowych z punktu widzenia organizacji społecznej celów: angażowania społeczności, pozyskiwania pieniędzy.

W drugiej części kursu dowiesz się, jak strona www może wspierać realizację celów i misji organizacji społecznej na wielu płaszczyznach. Otrzymasz w nim dużą dawkę praktycznej wiedzy narzędziowej z zakresu: analizy działań na stronie i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

O Ekspercie – Marcin Gołąbek

Konsultant ds. marketingu internetowego. Certyfikowany specjalista w zakresie tworzenia strategii. Współtwórca agencji hello octopus. Ceni współpracę z organizacjami społecznymi i posiada bogate doświadczenie w tym zakresie. Od ponad 10 lat prowadzi szkolenia, doradza, tworzy plany i strategie, a także realizuje działania marketingowe oraz reklamowe dla klientów ze wszystkich sektorów (start’upy, biznes, uczelnie wyższe, organizacje społeczne). Współpracował z dużymi ogólnopolskimi i regionalnymi organizacjami, m.in. FRSI, Stowarzyszenie Klon/Jawor, OPUS, Fundacja Tesco, Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży oraz małymi lokalnymi organizacjami z całej Polski.

Kurs Strona www – internetowa kwatera główna organizacji społecznej

Jak rozpocząć naukę?

Aby móc skorzystać z bezpłatnych kursów należy założyć konto na platformie elearning.sektor3-0.pl i zaakceptować jej regulamin. Następnie, po zalogowaniu do serwisu, użytkownik może rozpocząć naukę według dowolnej kolejności tematycznej, spośród kursów dostępnych w E-learningu.

E-learning Sektor 3.0 jest realizowany w ramach programów Sektor 3.0 i My Digital Life.

Sektor 3.0 to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego realizację powierzono Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

​​​​​My Digital Life jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy Philanthropies for Skills and Employability.

Partnerzy Główni: My Digital Life, Microsoft

Partnerzy: Centrum Cyfrowe, Fundacja Katalyst Education, Fundacja Szkoła z Klasą, Fundacja Dorastaj z Nami, Fundacja Cultureshock

Partnerzy E-learningu Sektor 3.0
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: