Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Chmura, slack i teamsy. Jak zorganizować biuro przyszłości?

ezgif.com-gif-maker (10)

Zapraszamy na pierwszy w tym sezonie LIVE Sektora 3.0 poświęcony organizacji pracy zdalnej. Naszą ekspertką będzie Sylwia Czubkowska, redaktorka prowadząca magazynu Spider’s Web+.

Na podstawie własnych doświadczeń Sylwia Czubkowska opowie o:

  • Od tele-pracy do home office, czyli jak przygotować się na zmiany?
  • Zamiast odbijania karty w pracy, czyli jak zwiększyć własną efektywność i usprawnić komunikację?
  • Klasa domowa i klasa outdoorowa, czyli o społecznych konsekwencjach transformacji i radzeniu sobie z nimi.

Spotkanie odbędzie się na Facebooku Sektora 3.0 18 listopada 2020 r. w godzinach 18:00-19:00. Dołącz do wydarzenia na Facebooku – nie damy Ci zapomnieć o transmisji.

Gościni: Sylwia Czubkowska

Redaktor prowadząca magazynu Spider’s Web+. Wieloletnia dziennikarka ekonomiczna i technologiczna takich tytułów jak Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna i tygodnik Przekrój. Trzykrotnie nominowana do nagrody Grand Press w kategorii dziennikarstwo specjalistyczne. Czterokrotna laureatka nagród Prezesa Urzędu Patentowego za teksty na temat innowacji i wynalazków. Laureatka razem z Michałem Potockim konkursu „Temat: Uchodźcy” Instytutu Reportażu i Fundacji Batorego. Dziennikarka Roku 2020 Kongresu Gospodarki Elektronicznej. Absolwentka nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Partnerem wydarzenia jest My Digital Life, projekt realizowany ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy Philanthropies for Skills and Employability. Więcej informacji: mydigitallife.pl

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.