Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Znamy datę Festiwalu Sektor 3.0 #sektor2024!

festiwal_akutalnosci_2

W dniach 22-23 maja odbędzie się tegoroczny Festiwal Sektor 3.0. Jego celem jest inspirowanie i prezentowanie trendów ze świata nowych technologii oraz pokazywanie, jak w praktyce wdrażać nowoczesne cyfrowe strategie i narzędzia w codziennych działaniach społecznych. Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej i połączy osoby zainteresowane odkrywaniem nowych technologii i dzieleniem się wiedzą z innymi.

Wśród zaproszonych gości znajdą się międzynarodowi eksperci, ale też polscy przedstawiciele firm technologicznych, uczelni wyższych, organizacji społecznych oraz mediów. Festiwal to nie tylko praktyczna porcja wiedzy z zakresu wykorzystania narzędzi ICT, ale też przestrzeń spotkań i wymiany doświadczeń społeczności tworzącej rozwiązania pożyteczne społecznie.

W tym roku formuła Festiwalu ponownie przyjmie wymiar hybrydowy – pierwszy dzień odbędzie się całkowicie w formule online, natomiast drugi poświęcony będzie warsztatowemu pogłębieniu tematu poruszonego podczas dyskusji panelowych dla zainteresowanych uczestników. Szczegóły dotyczące tegorocznego motywu przewodniego będą przekazane wkrótce.

Festiwal w liczbach

Przez lata Festiwal organizowany w warszawskim Centrum Nauki Kopernik zgromadził prawie 5000 uczestników. Od 2020 roku wydarzenie odbywa się w formule online i przez ostatnie cztery edycje zgromadziło ponad 6500 uczestników i wygenerowało łącznie ponad 16 mln dotarcia w mediach.

Więcej informacji nt. nadchodzącej edycji Festiwalu już wkrótce dostępnych na stronie http://2024.sektor3-0.pl/ oraz w mediach społecznościowych Programu: Facebook | LinkedIn | Instagram.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: