Ułatwienia dostępu

Znamy datę Festiwalu Sektor 3.0 #sektor2023!

prowl_sektor23

W dniach 17-18 maja odbędzie się tegoroczny Festiwal Sektor 3.0. To największe wydarzenie, które pokazuje, jak technologiczne trendy przełożyć na język praktycznych zastosowań, ze szczególnym uwzględnieniem perspektywy organizacji społecznych. Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej i połączy osoby zainteresowane odkrywaniem nowych technologii i dzieleniem się wiedzą z innymi.

Wśród zaproszonych gości znajdą się międzynarodowi eksperci, ale też polscy przedstawiciele firm technologicznych, uczelni wyższych, organizacji społecznych oraz mediów. Festiwal to nie tylko praktyczna porcja wiedzy z zakresu wykorzystania narzędzi ICT, ale też przestrzeń spotkań i wymiany doświadczeń społeczności tworzącej rozwiązania pożyteczne społecznie.

W tym roku formuła Festiwalu przyjmie wymiar hybrydowy – pierwszy dzień odbędzie się całkowicie w formule online, natomiast drugi poświęcony będzie warsztatowemu pogłębieniu tematu poruszonego podczas dyskusji panelowych dla zainteresowanych uczestników. Szczegóły dotyczące tegorocznego motywu przewodniego będą przekazane wkrótce.

Festiwal w liczbach

Przez lata Festiwal organizowany w warszawskim Centrum Nauki Kopernik zgromadził ponad 6000 uczestników. Od 2020 roku odbywał się w formule online, przez trzy edycje gromadząc ​ponad 5500 widzów i generując łącznie ponad 14 mln zasięgu w ​mediach. 

Więcej informacji nt. nadchodzącej edycji Festiwalu już wkrótce dostępnych na stronie http://2023.sektor3-0.pl/ oraz w mediach społecznościowych Programu: Facebook LinkedIn Instagram Twitter.

Newsletter

Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.