Ułatwienia dostępu

Znamy datę Festiwalu Sektor 3.0 #sektor2021!

ezgif.com-gif-maker (5)

Już 19 maja 2021 roku odbędzie się jedenasta odsłona Festiwalu Sektor 3.0, największego wydarzenia, które pokazuje, jak technologiczne trendy przełożyć na język praktycznych zastosowań. Wydarzenie odbędzie się ponownie w formule online i połączy osoby zainteresowane odkrywaniem nowych technologii i dzieleniem się wiedzą z innymi.

Wśród zaproszonych gości znajdą się międzynarodowi eksperci m.in z USA, Singapuru czy Izraela, ale też polscy przedstawiciele firm technologicznych (w tym startupów), uczelni wyższych, organizacji społecznych oraz mediów. Festiwal to nie tylko praktyczna porcja wiedzy z zakresu wykorzystania narzędzi ICT, ale też przestrzeń spotkań i wymiany doświadczeń społeczności tworzącej rozwiązania pożyteczne społecznie.

Festiwal w liczbach

Przez lata Festiwal organizowany w warszawskim Centrum Nauki Kopernik zgromadził ponad 6000 uczestników. W 2020 roku, podczas pierwszej edycji online uzyskał 3,3 mln zasięgu w Internecie, ponad 400 tys. wyświetleń transmisji na żywo w serwisie Onet oraz 1300 zaangażowanych oglądających na platformach Hopin, Facebook oraz YouTube. Przy jego organizacji pracowało ponad 70 specjalistów, z czego tylko za działania komunikacyjne w trakcie wydarzenia odpowiedzialny był 15-osobowy zespół.

Więcej informacji nt. nadchodzącej edycji Festiwalu już wkrótce dostępnych na stronie http://2021.sektor3-0.pl/ oraz w mediach społecznościowych Programu: Facebook LinkedIn Instagram Twitter 

Newsletter

Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.