Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Work Smarter – znamy motyw przewodni Festiwalu Sektor 3.0 sektor2024!

festiwal_akutalnosci_haslo

Tegoroczna edycja Festiwalu Sektor 3.0 odbędzie się pod hasłem “Work Smarter”. Wraz z zaproszonymi ekspertami i ekspertkami przyjrzymy się temu, jak dziś wygląda nasza praca oraz przeanalizujemy, jak kształtować nowe i inteligentne nawyki, które mogą wesprzeć nas w efektywnej współpracy z technologiami.

W dzisiejszym świecie online, gdzie praca hybrydowa i sztuczna inteligencja stają się normą chcemy sprawdzić, jak możemy pracować mądrzej i wydajniej. Czy jest jakaś recepta na skuteczną pracę w czasach ciągłych zmian społecznych i technologicznych?

– Ostatnie kilka lat to czas rewolucji w naszym systemie pracy. Dlatego w tym roku podczas Festiwalu chcemy się temu przyjrzeć i zobaczyć, jak zmienia się nasza osobista produktywność czy praca zespołów

– mówi dr Dawid Szarański, dyrektor programu Sektor 3.0.

– Wspólnie z ekspertami zastanowimy się, jaką rolę pełnić będzie w tym zakresie sztuczna inteligencja, ale też będziemy się starać odpowiedzieć na pytanie, czy technologia jest jedynym kluczem do wydajniejszej i lepszej pracy

– dodaje.

Celem Festiwalu Sektor 3.0 jest inspirowanie i prezentowanie trendów ze świata nowych technologii oraz edukowanie, jak w praktyce wdrażać nowoczesne cyfrowe strategie i narzędzia w codziennych działaniach społecznych. W tym roku formuła Festiwalu ponownie przyjmie wymiar hybrydowy – pierwszy dzień odbędzie się całkowicie w formule online, natomiast drugi poświęcony będzie warsztatowemu pogłębieniu tematu poruszonego podczas dyskusji panelowych dla zainteresowanych uczestników. Szczegóły dotyczące tegorocznego motywu przewodniego będą przekazane wkrótce.

Festiwal w liczbach

Przez lata Festiwal organizowany w warszawskim Centrum Nauki Kopernik zgromadził prawie 5000 uczestników. Od 2020 roku wydarzenie odbywa się w formule online i przez ostatnie cztery edycje zgromadziło ponad 6500 uczestników i wygenerowało łącznie ponad 16 mln dotarcia w mediach.

Więcej informacji nt. nadchodzącej edycji Festiwalu już wkrótce dostępnych na stronie https://2024.sektor3-0.pl/ oraz w mediach społecznościowych Programu: Facebook | LinkedIn | Instagram.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: