Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Wideo – jak tworzyć angażujące multimedia wspierające komunikację? Nowy kurs w ramach E-learningu Sektor 3.0

Elearning_prowly_Ania Paulina

Tiktokowe tańce, mówienie do kamery własnego telefonu i nowinki techniczne, za którymi ciężko nadążyć — takie skojarzenia często budzi wideo w Internecie. Ten kurs pokaże Ci jak świadomie tworzyć treści multimedialne. Zapraszamy do skorzystania z kursu w ramach E-learningu Sektor 3.0 – już teraz dostępnego na naszej platformie.

Ten kurs zainspiruje Cię, jak wykorzystać najdynamiczniej rozwijający się segment komunikacji marketingowej, do angażowania społeczności, skupionej wokół Twojej organizacji. Zaproszone do tego projektu osoby, specjalizują się w różnych etapach produkcji wideo w Internecie: od projektowania multimediów w NGO, przez profesjonalną produkcję filmową, aż po kreację mobile video.

O Prowadzących 

Anna Jadwiga Orzech – #GirlBoss kolektywu Láska Nebeská, z którym współpracuje z licznymi organizacjami pozarządowymi. Doradza i szkoli w zakresie komunikacji internetowej, employer brandingu w NGO i nowych technologii w działaniach HR, kieruje działem komunikacji w WOŚP. Z III sektorem związana od dwudziestu lat. Od 2010 roku, dzięki seminarium The New Media in the Middle East na Uniwersytecie Karola w Pradze fascynuje się wpływem nowych mediów na zmiany społeczne i działania społeczne.

Paulina Cholewińska – Pomaga organizacjom w tworzeniu ich lepszego miejsca w internecie, a dużą część jej pracy stanowi kreacja i komunikacja marek na Instagramie. Z dumą wspiera #nonprofitPL w digitalu – tworzy z zespołem komunikację w internecie wydarzeń takich jak Pol’and’Rock Festival czy Festiwal Sektor 3.0, związana z Centrum Komunikacji Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Ceni sobie interdyscyplinarne podejście do projektów i dążenie do spójności i szczerości w komunikacji. Z pasją śledzi twórczość reklamową i społecznie użyteczną kreatywność.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: