Ułatwienia dostępu

Trendy na rok 2021. Jak czytać trendbooki i wykorzystać zdobytą wiedzę?

ezgif.com-gif-maker (11)

Przełom roku to wysyp różnego rodzaju trendbooków i zestawień trendów na nadchodzący rok. Może się wydawać, że wszyscy naokoło już wiedza, jak będzie wyglądała przyszłość. Opowiem o tym, jak przetrwać ten czas i wynieść z tej całej „gadaniny” coś wartościowego dla siebie czy swojej organizacji – Michał Szewczyk zaprasza na kolejny LIVE Sektor 3.0, który odpalimy już 16 grudnia 2020 r. o godzinie 18:00. Do zobaczenia!

W wystąpieniu Michała znajdziesz m.in.:

  • przegląd najważniejszych trendów 2021
  • krytyczne spojrzenie na trendy i trendbooki – w jaki sposób podchodzić do tych treści i czy można traktować je poważnie?
  • selekcję wartościowych treści – na co zwracać uwagę przy wyborze trendbooków?
  • praktyczne wskazówki – w jaki sposób wykorzystać zdobytą „wiedzę”?

Spotkanie odbędzie się na Facebooku Sektora 3.0 16 grudnia w godzinach 18:00-19:00. Dołącz do wydarzenia na Facebooku – nie damy Ci zapomnieć o transmisji!

Gość: Michał Szewczyk

Gdyby tylko istniał taki zawód to byłbym profesjonalnym gdybaczem. Tak się jakoś porobiło, że bardzo lubię obserwować, analizować i wyłapywać sygnały zmian zachodzących na świecie i w zrachowaniach ludzi. Idealnie bo właśnie takiej wiedzy poszukują firmy i instytucje, by zmienić swoje myślenie i spojrzeć na wyzwania, przed jakimi stają z innej perspektywy. Poszukać nowych szans. Dlatego też, przez kilka lat zajmowałem się tworzeniem trendbooków dla różnych firm. Wykorzystywałem te materiały przy pracy projektowej i w tym celu długi czas poszukiwałem skutecznych narzędzi. Skończyło się na tym, że stworzyliśmy własne interpretacje różnych metod pracy z trendami. Natomiast pragmatyzm i chęć eksperymentowania sprawił, że od pewnego czasu pracuje w banku.

Partnerem wydarzenia jest My Digital Life, projekt realizowany ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy Philanthropies for Skills and Employability. Więcej informacji: http://mydigitallife.pl.

Newsletter

Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.