Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

System zarządzania wiedzą w organizacji – nowy kurs w ramach E-learningu Sektor 3.0

ezgif.com-gif-maker (13)
System zarządzania wiedzą może wiele zmienić na plus! I o tym właśnie jest ten kurs: przedstawia korzyści płynące z posiadania systemu zarządzania wiedzą i uczy, jak krok po kroku taki system wdrożyć. Zapraszamy do skorzystania z nowego kursu w ramach E-learningu Sektor 3.0 - już teraz dostępnego na naszej platformie.

System zarządzania wiedzą może wiele zmienić na plus! I o tym właśnie jest ten kurs: przedstawia korzyści płynące z posiadania systemu zarządzania wiedzą i uczy, jak krok po kroku taki system wdrożyć. Zapraszamy do skorzystania z nowego kursu w ramach E-learningu Sektor 3.0 – już teraz dostępnego na naszej platformie.

Każda organizacja, niezależnie od wielkości i obszaru działania, tworzy zasoby wiedzy. Analizy, raporty, notatki ze spotkań, maile, pomysły z burzy mózgów – wiedza bywa rozsiana w różnych materiałach. Często jest również tzw. wiedzą ukrytą – znajdującą się w głowach pracowniczek i pracowników. Brak odpowiedniego zarządzania wiedzą może doprowadzić do sytuacji, w której dostęp do jakiejś informacji jest trudny i czasochłonny – bo nie wiemy, kto tę wiedzę posiada i jak możemy do niej dotrzeć.

Dzięki lekcjom w kursie Marzeny Kacprowicz dowiesz się, jak krok po kroku zbudować system zarządzania wiedzą w twojej organizacji. Przekonasz się także, jak może usprawnić waszą codzienną pracę i jak może pomóc wam się rozwijać.

O Prowadzącej – Marzena Kacprowicz

Od ponad 10 lat wspiera organizacje społeczne w wykorzystywaniu nowych technologii w działaniach społecznych. Pomysłodawczyni TuDu.org.pl – pierwszej w Polsce platformy crowdsourcingowej dla trzeciego sektora, oraz wielu inicjatyw promujących w Europie e-wolontariat. Z wykształcenia politolożka w specjalności polityka społeczna, z pasji – programistka i promotorka kreatywnego korzystania z Internetu. Autorka na Blogu Sektor 3.0. W wolnych chwilach na ZrobTowInternecie.pl opowiada, w jaki sposób Internet może ułatwiać codzienne życie.

Kurs System zarządzania wiedzą w organizacji.

Jak rozpocząć naukę?

Aby móc skorzystać z bezpłatnych kursów należy założyć konto na platformie elearning.sektor3-0.pl i zaakceptować jej regulamin. Następnie, po zalogowaniu do serwisu, użytkownik może rozpocząć naukę według dowolnej kolejności tematycznej, spośród kursów dostępnych w E-learningu.

E-learning Sektor 3.0 jest realizowany w ramach programu Sektor 3.0.

Sektor 3.0 to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego realizację powierzono Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Partnerzy Główni: My Digital Life, Microsoft

Partnerzy: Centrum Cyfrowe, Fundacja Katalyst Education, Fundacja Szkoła z Klasą, Fundacja Dorastaj z Nami, Fundacja Cultureshock, Fundacja Digital Creators, Láska Nebeská.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: