Ułatwienia dostępu

Sektor 3.0 na konferencji All Digital Summit

ezgif.com-gif-maker (46)

W dniach 28-30 września br. uczestniczyliśmy w konferencji All Digital Summit 2022 przez organizację All Digital. Tegoroczne wydarzenie odbywające się w Pradze przebiegało pod hasłem „Shaping Digital Transformation with and for All”.

All Digital to stowarzyszenie z siedzibą w Brukseli, skupiające organizacje pozarządowe z całej Europy działające w obszarze podnoszenia kompetencji cyfrowych. Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego jest jednym z jej członków. Po dwuletniej przerwie i wydarzeń w wersji online, spowodowanych pandemią, ta cyklicznie organizowana konferencja odbyła się w formule stacjonarnej. Decydenci, interesariusze edukacji cyfrowej, trenerzy i edukatorzy, przedstawiciele społeczeństwa obywatelskiego i przemysłu spotkali się w Pradze, aby uzyskać najnowsze informacje na temat działań politycznych, innowacji i projektów związanych z umiejętnościami cyfrowymi, edukacją i podnoszeniem umiejętności/przekwalifikowaniem.

Wydarzenie składało się z paneli dyskusyjnych i warsztatów, podczas których analizowano skutki transformacji cyfrowej w różnych grupach społecznych. Głównie dyskutowane wątki związane były z edukacją dzieci i młodzieży oraz działaniami podejmowanymi na rzecz walki z wykluczeniem cyfrowym. Ponadto, organizacje biorące udział w konferencji prezentowały realizowane przez siebie projekty wpisujące się w omawiane tematy. Jako FRSI również prezentowaliśmy kilka inicjatyw przed uczdestnikami wydarzenia,w tym sukcesy programu Sektor 3.0 publiczności All Digital Summit.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wydarzenia.

Newsletter

Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.