Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Sektor 3.0 na Bett Show Asia 2022

ezgif.com-gif-maker (60)

W dniach 11-12 października 2022 roku inspirowaliśmy się w zakresie międzynarodowych trendów w edukacji i technologii wspierających uczenie się dzieci, młodzieży i dorosłych podczas Bett Show Asia. W tym roku mieliśmy możliwość uczestniczyć w azjatyckiej edycji konferencji, a reprezentował nas dr Dawid Szarański, dyrektor programu Sektor 3.0.

Bett to globalna społeczność zajmująca się światowymi technologiami w edukacji. Misją organizatorów jest inspirowanie powstawania nowych pomysłów i koncepcji, umożliwianie kontaktów międzysektorowych oraz wspieranie społeczności nauczycieli i uczniów, a także organizacji społecznych w osiąganiu coraz lepszych wyników. 

Podczas tegorocznego Bett Show pokazywano trendy mocno związane z uczeniem się w trybie hybrydowym, które choć nie zupełnie nowe, szczególnie rozwinęły się w okresie pandemii. Tematykę poruszano zarówno pod kątem metodologii hybrydowego i zdalnego nauczania, technologii i sprzętu do jego realizacji, jak i oprogramowania wspierającego nowy typ nauki. W wydarzeniu uczestniczyło wiele dużych i małych organizacji, w tym społecznych oraz startupy i korporacje, których zainteresowania edukacyjne i technologie powiązane były z tematyką wydarzenia np. Zoom, platforma do przeprowadzania telekonferencji i spotkań online oraz Microsoft, posiadający szereg rozwiązań do nauki hybrydowej oraz e-learningu. Obecne były także tradycyjne w podejściu podmioty takie, jak wydawnictwo Brittanica, które prezentowało rewolucję cyfrową, jaką przeszło w okresie pandemii i migrację z offline do online. Edukacja podczas wydarzenia była odmieniana przez wszystkie przypadki i traktowała zarówno o edukacji w szkołach czy na uczelniach, ale także w firmach, pod kątem doskonalenia kompetencji pracowników.  

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wydarzenia.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: