Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Rejestracja na Festiwal Sektor 3.0 Driving Change startuje niebawem.

Driving Change cover

W najbliższy poniedziałek (31.08) rusza rejestracja na Festiwal Sektor 3.0 pod hasłem Driving Change. Tegoroczna edycja Festiwalu odbędzie się w formule ONLINE i skupi się na kompetencjach nowej codzienności, przydatnych na różnych etapach zmiany.

W tym roku postanowiliśmy rozłożyć zmianę na czynniki pierwsze. Ponieważ Festiwal Sektor 3.0 odbywa się online, pomieści wszystkich, którzy będą chcieli wziąć w nim udział.

Jakie tematy będą poruszane w trakcie Festiwalu?

Wystąpienia będą dotyczyły trzech obszarów zmiany – projektowania, zarządzania oraz narzędzi do jej wprowadzania. Uczestnicy Festiwalu będą mogli wybrać, które tematy interesują ich najbardziej i wysłuchać wystąpień w konkretnych blokach, lub pojedynczych seminariów w ramach każdego z nich.

Festiwal online odbędzie się w dwóch częściach. Pierwsza część to formuła LIVE – dyskusje, seminaria i prezentacje nadawane „na żywo”. Drugim elementem dostępnym dla uczestników wydarzenia będzie biblioteka materiałów VOD z zakresu transformacji cyfrowej, w której poszerzyć będzie można swoją wiedzę w wybranych przez siebie tematach.  

Dlaczego warto się zarejestrować?

Festiwal odbywać będzie się na platformie, na której uczestnicy będą mieli możliwość ułożenia własnego planu oglądania transmisji tak, żeby z agendy wydarzenia wyciągnąć to, co interesuje ich najbardziej. 

Szczegółowy program wydarzenia przedstawimy już niebawem. Zapraszamy na stronę Festiwalu oraz do śledzenia kolejnych komunikatów, które aż do dnia wydarzenia będziemy regularnie publikować w biurze prasowym Sektora 3.0.

Czym jest Festiwal Sektor 3.0?

Festiwal Sektor 3.0 to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie pokazujące, jak technologiczne trendy przełożyć na język praktycznych zastosowań.

Sektor 3.0 to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego realizację powierzono Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: