Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Projektowanie w Canva: zaawansowane narzędzia i metody – nowy kurs w ramach E-learningu Sektor 3.0

Elearning_blog_Maczuga

Dzięki Canvie osoby nawet bez profesjonalnego przygotowania mogą realizować projekty, które wyglądają tak, jakby zostały stworzone przez doświadczonych grafików. Canva pozwala na tworzenie materiałów graficznych, które są zarówno estetycznie przyciągające, jak i komunikujące kluczowe przesłania organizacji w sposób jasny i efektywny. Zapraszamy do sprawdzenia najnowszego kursu na platformie E-learning Sektor 3.0 o metodach projektowania graficznego w Canva. 

W tym kursie dowiesz się jak bez profesjonalnego przygotowania tworzyć projekty graficzne i multimedialne oraz poznasz metody zautomatyzowania pracy w Canvie (AI). Uporządkujesz także kwestie dostępów, współpracy w rozproszonym zespole, a także poukładasz identyfikację wizualnej Twojej marki lub organizacji. 

O Prowadzącym – Piotr Maczuga

Od ponad 15 lat związany zawodowo z branżą multimedialną jako twórca, producent, publicysta i dydaktyk. Projektował i prowadził studia wideo i przestrzenie multimedialne (m.in. w Centrum Nowych Technologii Digital Knowledge Village w Warszawie). Współpracował z ramach kilkudziesięciu projektów z edukatorami z prawie 20 krajów. Wyprodukował kilka tysięcy konferencji online, webinarów i audycji internetowych. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla firm i instytucji publicznych w zakresie cyfrowych narzędzi i ich wykorzystania w edukacji oraz marketingu. Prowadzi również zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim i Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Fundator Fundacji Digital Creators. Ambasador EPALE – elektronicznej platformy na rzecz uczenia się dorosłych, stworzonej przez Komisję Europejską.

Jak rozpocząć naukę?

Aby móc skorzystać z bezpłatnych kursów należy założyć konto na platformie elearning.sektor3-0.pl i zaakceptować jej regulamin. Następnie, po zalogowaniu do serwisu, użytkownik może rozpocząć naukę według dowolnej kolejności tematycznej, spośród kursów dostępnych w E-learningu.

E-learning Sektor 3.0 jest realizowany w ramach programu Sektor 3.0.

Sektor 3.0 to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego realizację powierzono Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Partnerzy Główni: My Digital Life, Microsoft

Partnerzy: Centrum Cyfrowe, Fundacja Katalyst Education, Fundacja Szkoła z Klasą, Fundacja Dorastaj z Nami, Fundacja Cultureshock, Fundacja Digital Creators, Láska Nebeská, NTEN.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: