Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Pierwszy sezon Podcastu Sektor 3.0 już na YouTube

podcast_aktualnosci

Jak wykorzystać technologie dla wspólnego dobra i nie zgubić się w świecie technologicznych nowości? Już teraz możesz dowiedzieć się tego słuchając Podcastu Sektor 3.0 na naszym kanale na YouTube!

Podcast Sektor 3.0 to format multimedialno-edukacyjny, który uzupełnia tematy poruszane na Blogu z obszaru technologii, komunikacji, edukacji czy pracy zdalnej. Blog Sektor 3.0 zaś to miejsce, gdzie pomagamy lepiej pracować, wydajniej korzystać z technologii i dobrze żyć. To przestrzeń dla organizacji społecznych i wszystkich tych, którzy chcą robić dobre rzeczy, online jak i offline.

W tym podcaście usłyszycie rozmowy z osobami, które tworzą pomysły na lepszą, cyfrową codzienność: w organizacji, w firmie, w swoim prywatnym życiu. Do tej pory naszymi gośćmi i gościniami byli: Marzena Kacprowicz, Bartosz Narzelski, Anna Kwaśnik, Adam Liwiński, Iwona Brzózka-Złotnicka, Pamela Krzypkowska, Jacek Królikowski, prof. Katarzyna Śledziewska, prof. Renata Włoch, Piotr Maczuga, Joanna Mielczarek, Michał Serwiński, Mirella Panek-Owsiańska, Marcin Mitzner, Magdalena Bigaj oraz Jacek Kłosiński. W jednym z odcinków możecie usłyszeć także porady i wskazówki technologiczne od zespołu i redakcji Bloga programu Sektor 3.0.

Oprócz tego, jak zawsze możecie nas słuchać na SpotifyApple Podcasts oraz Google Podcast. Najbliższy odcinek drugiego sezonu już pod koniec października!

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: