Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Notion – zacznij organizować wiedzę w organizacji – nowy kurs w ramach E-learningu Sektor 3.0

ezgif.com-gif-maker (7)

We współczesnej pracy trudno obejść się bez drugiego mózgu, czyli jakiegokolwiek sposobu zapisywania wiedzy do zapamiętania i zadań do wykonania. Notion to znacznie więcej niż cyfrowy notatnik czy planner. To narzędzie do organizowana naszej indywidualnej lub zespołowej wiedzy w taki sposób, aby wiedza ta pracowała dalej, a nie tylko pozostała dobrze zarchiwizowana. Zapraszamy do skorzystania z nowego kursu w ramach E-learningu Sektor 3.0 – już teraz dostępnego na naszej platformie.

Dzięki kursowi, który stworzył Kamil Śliwowski dowiesz się, jak Notion może działać jako notatnik dostosowany do Twoich potrzeb oraz poznasz elementy, z których mogą składać się strony w Notion. Ponadto poznasz potencjał sztucznej inteligencji w Notion do współpracy nad tworzeniem treści oraz zrozumiesz, dlaczego warto tworzyć bazy danych w Notion i że nie jest to wcale trudne.

O Prowadzącym – Kamil Śliwowski

​Trener i animator edukacji medialnej i cyfrowej, w szczególności dot. prawa autorskiego, otwartych zasobów i bezpieczeństwa w sieci. Ponad dekadę działał w ruchu na rzecz otwartych zasobów wiedzy i kultury: Creative Commons, prowadząc działania edukacyjne zarówno w Polsce jak i międzynarodowo. Od kilkunastu lat związany z trzecim sektorem, współpracuje z fundacjami Panoptykon i Szkoła z Klasą, blogiem Sektor 3.0, tworzy newsletter poświęcony nowoczesnej edukacji na otwartezasoby.pl. Najbardziej lubi uczyć się poprzez uczenie innych.

Notion – zacznij organizować wiedzę w organizacji

Jak rozpocząć naukę?

Aby móc skorzystać z bezpłatnych kursów należy założyć konto na platformie elearning.sektor3-0.pl i zaakceptować jej regulamin. Następnie, po zalogowaniu do serwisu, użytkownik może rozpocząć naukę według dowolnej kolejności tematycznej, spośród kursów dostępnych w E-learningu.

E-learning Sektor 3.0 jest realizowany w ramach programu Sektor 3.0.

Sektor 3.0 to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego realizację powierzono Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Partnerzy Główni: My Digital Life, Microsoft

Partnerzy: Centrum Cyfrowe, Fundacja Katalyst Education, Fundacja Szkoła z Klasą, Fundacja Dorastaj z Nami, Fundacja Cultureshock, Fundacja Digital Creators, Láska Nebeská.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: