Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Live Sektor 3.0: Siła kompetencji. Jak dostosować się do dynamicznego rynku pracy?

zaslepka_fhd_delab

W poniedziałek, 8 maja 2023 r. prof. Katarzyna Śledziewska oraz prof. Renata Włoch, rozmowie z Filipem Jędruchem, opowiedzą o tym, skąd czerpać informacje o zmianach na rynku pracy. Widzimy się na Facebooku YouTubie!

Nowe zawody, nowe potrzeby, nowe technologie; skąd czerpać informacje o zmianach na rynku pracy? W jakie kompetencje warto inwestować, by być gotowym na zmiany? Jak zostać “early adaptorem” i usprawnić działanie organizacji? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy na żywo już w najbliższy poniedziałek!

Spotkanie odbędzie się na Facebooku i YouTubie programu Sektor 3.0 8 maja 2023 roku o godz. 18:00.

O prelegentkach – prof. Katarzyna Śledziewska i prof. Renata Włoch

​prof. Katarzyna Śledziewska – Dyrektor Zarządzająca DELab UW oraz Kierowniczka Działania II.3.6. POB V „Budowa Impactful Digital Alliance” w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”. Kieruje także międzynarodowymi projektami naukowymi. Profesor na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Członkini Readie, Rady Polskiego Instytutu Ekonomicznego, Zespołu Ekspertów Rady Odpowiedzialnego Przywództwa FOB. Od 2021 roku członkini Rady Programowej Centrum Etyki Technologii Instytutu Humanites oraz ekspertka Sekcji Edukacji Cyfrowej przy Komitecie Informatyki PAN. Współautorka książek: – „Gospodarka cyfrowa. Jak nowe technologie zmieniają świat ” (WUW 2020), uhonorowanej w 2021 roku III miejscem w konkursie „Economicus” w kategorii „najlepsza książka szerząca wiedzę ekonomiczną”, – „The Economics of Digital Transformation. The Disruption of Markets, Production, Consumption, and Work ” (Routlegde 2021).

prof. Renata Włoch – Profesor nauk społecznych, absolwentka stosunków międzynarodowych i socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Profesor na Wydziale Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka licznych ekspertyz i raportów dla biznesu i instytucji publicznych oraz ewaluacji instytucjonalnych (m.in. brukselskiego think tanku Bruegel oraz systemu think tanków w Albanii). W DELab UW koordynuje obszar Society in Digital Age, prowadząc badania dotyczące zmian społecznych, wynikających z transformacji cyfrowej, zwłaszcza zachodzących na rynku pracy i w systemie edukacji. 

Motywem przewodnim jej zainteresowań naukowych jest globalizacja. Obecnie koncentruje się na analizie cyfrowego wymiaru globalnych procesów politycznych, ekonomicznych, społecznych i kulturowych.
Autorka licznych publikacji i raportów z zakresu m.in. polityki integracji muzułmanów, bezpieczeństwa międzynarodowego w wymiarze nuklearnym oraz społeczeństwa cyfrowego. Współautorka książek:- „Gospodarka cyfrowa. Jak nowe technologie zmieniają świat” (WUW 2020), uhonorowanej w 2021 roku III miejscem w konkursie „Economicus” w kategorii „najlepsza książka szerząca wiedzę ekonomiczną”,
– „The Economics of Digital Transformation. The Disruption of Markets, Production, Consumption, and Work” (Routlegde 2021).

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: