Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Live Sektor 3.0: Siła autentyczności. Jak się przygotować do wystąpień publicznych?

ezgif.com-gif-maker (21)

Co to właściwie jest wystąpienie publiczne? Jak mówić, by mieć po swojej stronie publiczność? Gdzie szukać wiedzy i wartościowych wskazówek do wystąień online i offline? Na te i inne pytania odpowie Adam Liwiński, który pomaga przygotowywać się do wystąpień publicznych i uczy efektywnej komunikacji.

Na rozmowę, którą poprowadzi Filip Jędruch z programu Sektor 3.0, zapraszamy 28 listopada br. o godz. 18:00 na Facebooku YouTubie.

Podczas spotkania:

  • dowiesz się o czym należy myśleć jako pierwszym w trakcie przygotowywania wystąpienia – o celu, publiczności czy może treści,
  • poznasz przykłady dobrych wystąpień publicznych i takich, które poszły nie tak jak powinny,
  • dowiesz się, czy ważniejsze jest medium, czy może treść, którą chcemy przekazać.

Spotkanie odbędzie się na Facebooku i YouTubie programu Sektor 3.0 28 listopada 2022 roku o godz. 18:00.

O prelegencie – Adam Liwiński

Na co dzień, zgodnie z wykształceniem, zarządza projektami. Przez blisko dekadę związany z TEDxWarsaw. To przy tym wydarzeniu wyczulił się na znaczenie komunikacji międzyludzkiej. I tej w formie występów publicznych i w ramach codziennej pracy. Chętnie dzieli się własnymi doświadczeniami przygotowując mówców indywidualnie i w ramach warsztatów. Pomógł stworzyć pitche m.in. uczestnikom PwC Startup Collider, Startup Weekend Warsaw czy Warsaw Booster.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: