Ułatwienia dostępu

Live Sektor 3.0: Relacje, rolki, mobile first! Jak nagrać dobre video?

ezgif.com-gif-maker (1)

We wtorek, 28 lutego 2023 r. Piotr Maczuga z Fundacji Digital Creators, w rozmowie z Filipem Jędruchem, opowie na żywo o tym, jak profesjonalnie podejść do produkcji video oraz jak sprawnie produkować multimedia przy użyciu nowoczesnych narzędzi i aplikacji. Widzimy się na Facebooku YouTubie!

Światła, kamera i wideo, które działa! Wspólnie z naszym ekspertem Piotrem Maczugą odpowiemy na podchwytliwe pytanie: jak dzisiaj kręcić filmy do social mediów? Czy rolką można zastąpić godzinę materiału na YouTube? Zdecydujemy, co jest ważniejsze: pomysł czy odpowiedni sprzęt? I jakie aplikacje do montażu pozwolą na osiągnięcie profesjonalnych efektów?

Spotkanie odbędzie się na Facebooku i YouTubie programu Sektor 3.0 28 lutego 2023 roku o godz. 18:00.

O prelegencie – Piotr Maczuga

Od ponad 15 lat związany zawodowo z branżą multimedialną jako twórca, producent, publicysta i dydaktyk. Projektował i prowadził studia wideo i przestrzenie multimedialne (m.in. w Centrum Nowych Technologii Digital Knowledge Village w Warszawie). 

Współpracował z ramach kilkudziesięciu projektów z edukatorami z prawie 20 krajów. Wyprodukował kilka tysięcy konferencji online, webinarów i audycji internetowych. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla firm i instytucji publicznych w zakresie cyfrowych narzędzi i ich wykorzystania w edukacji oraz marketingu. 

Prowadzi również zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim i Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Fundator Fundacji Digital Creators. Ambasador EPALE – elektronicznej platformy na rzecz uczenia się dorosłych, stworzonej przez Komisję Europejską.

Newsletter

Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.