Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Live Sektor 3.0: Pierwsza lekcja z AI. Jak usprawnić działania organizacji społecznych?

ezgif.com-gif-maker

W środę, 19 kwietnia 2023 r. Pamela Krzypkowska (Microsoft Polska) i Jacek Królikowski (FRSI) w rozmowie z Filipem Jędruchem, opowiedzą o tym, jak usprawniać działanie organizacji społecznych z pomocą nowych technologii i sztucznej inteligencji na przykładach realnych wyzwań, z którymi się spotykają. Widzimy się na Facebooku YouTubie!

Jak zacząć przygodę z AI w organizacji i na co zwrócić szczególną uwagę? Czym jest cyfrowy “drugi pilot” i jak może wesprzeć osoby zarządzające zespołami i projektami? Z jakich narzędzi korzystać, by usprawnić codzienną komunikację i wykorzystanie danych? O tym wszystkim już w najbliższy wtorek!

Spotkanie odbędzie się na Facebooku i YouTubie programu Sektor 3.0 19 kwietnia 2023 roku o godz. 18:45.

O prelegentach – Pamela Krzypkowska i Jacek Królikowski

Jacek Królikowski – Prezes Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, specjalizuje się w metodologii szkoleń i zarządzania projektami. Od 2008 roku kierował działaniami szkoleniowymi realizowanymi przez FRSI w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Ma doświadczenie pracy w instytucjach publicznych (Centralny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli) i organizacjach pozarządowych (Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej). Jako ekspert Rady Europy uczestniczył w programach realizowanych przez tę organizację w latach 1995 – 2005, głównie na Bałkanach. Od 2005 działał jako niezależny ekspert, świadcząc usługi w zakresie analiz i badań społecznych, opracowywania projektów, szkoleń i zarządzania projektami dla firm, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych. W latach 2006 – 2008 zarządzał dużymi projektami szkoleniowymi realizowanymi przez UNDP i Delegację Komisji Europejskiej dla służby cywilnej.

Pamela Krzypkowska – Architektka Danych i Sztucznej inteligencji w Microsoft, pracująca z klientami rynku Enterprise nad flagowymi projektami w tych obszarach w Polsce. Zajmuje się głównie operacjonalizacją procesów uczenia maszynowego (MLOps), budowaniem modeli uczenia maszynowego na platformach Databricks i Azure ML oraz pracą z modelami generatywnymi w Azure OpenAI. Jest członkinią grup ds. Etyki i Cyberbezpieczeństwa AI działających przy KPRM oraz wykładowczynią na Akademii Leona Koźmińskiego i Politechnice Warszawskiej. Jej główne obszary zainteresowań to sieci neuronowe, etyka AI i filozofia umysłu. Ukończyła Informatykę na Politechnice Warszawskiej oraz Filozofię na Uniwersytecie Warszawskim.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.