Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Live Sektor 3.0: O pracy i odpoczynku przy ekranie. Higiena cyfrowa dla każdego

zaslepka_fhd_bigaj

We wtorek, 18 lipca 2023 r. o godz. 18:00 Magdalena Bigaj, w rozmowie z Filipem Jędruchem, opowie o higienie cyfrowej. Widzimy się na Facebooku YouTubie!

Podczas spotkania dowiesz się:

  • co mają ze sobą wspólnego higiena cyfrowa i Yeti?
  • jak kształtować zdrowe nawyki cyfrowe u siebie i u najmłodszych?
  • dlaczego tak trudno zmotywować się do biegania, a tak łatwo ulec pokusie surfowania po Internecie?
  • jak zaplanować czas wolny bez mediów, smartfonów i Internetu?

O prelegentce – Magdalena Bigaj

Twórczyni i prezeska Fundacji Instytut Cyfrowego Obywatelstwa. Autorka książki “Wychowanie przy ekranie”. Pomysłodawczyni i współautorka pierwszego Ogólnopolskiego Badania Higieny Cyfrowej. Współautorka Kwestionariusza Samooceny Higieny Cyfrowej, narzędzia badawczo-edukacyjnego. Medioznawczyni, badaczka i działaczka społeczna. Ekspertka zespołu ds. edukacji Komitetu Dialogu Społecznego KIG. Członkini Rady Programowej Fundacji Orange. W poprzednich latach ekspertka Ministerstwa Cyfryzacji ds. Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Internecie, członkini Parlamentarnego Zespołu ds. Cyberbezpieczeństwa Dzieci oraz wiceprezeska Fundacji Dbam o Mój Zasięg. Pierwszych kilkanaście lat związana zawodowo z firmami z branży internetu i nowych technologii. Autorka projektów edukacyjnych i naukowych oraz licznych publikacji z obszaru wpływu nowych technologii na społeczeństwo. Umieszczona na liście 100 Kobiet Roku 2022 przez magazyn Forbes Women.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: