Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Live Sektor 3.0: O eksperymentowaniu – jak projektować skuteczniej(sze) działania społeczne?

ezgif.com-gif-maker (19)
Już 19 grudnia spotkamy się na ostatnim w tym roku Live Sektor 3.0. Naszym gościem będzie Bartosz Narzelski, który w rozmowie z Filipem Jędruchem zastanowi się, jak oszczędzać czas i energię zespołu dzięki eksperymentom. Widzimy się na Facebooku i YouTubie w poniedziałek o godzinie 18:00. 

Już 19 grudnia spotkamy się na ostatnim w tym roku Live Sektor 3.0. Naszym gościem będzie Bartosz Narzelski, który w rozmowie z Filipem Jędruchem zastanowi się, jak oszczędzać czas i energię zespołu dzięki eksperymentom. Widzimy się na Facebooku YouTubie w poniedziałek o godzinie 18:00. 

Podczas spotkania dowiesz się:

  • dlaczego przed skokiem na głęboką wodę i rzuceniem się w wir działania warto sprawdzić, czy osiągniemy pożądany wynik? 
  • jak eksperyment może nam pomóc w minimalizowaniu ryzyk w działaniach społecznych? 
  • czy w naszej organizacji i społeczności możemy zastosować nowoczesne metody i narzędzia stosowane przez firmy i startupy? 
  • kiedy warto porzucić naszą wizję lub przekuć ją w coś zupełnie innego? 

Spotkanie odbędzie się na Facebooku i YouTubie programu Sektor 3.0 19 grudnia 2022 roku o godz. 18:00.

O prelegencie – Bartosz Narzelski

Pracuje nad konceptami na pograniczu fintechu i  ecommerce, a nawet gamingu. Prócz pracy z zespołami biznesowymi trenuje ze studentami SWPS / School of Ideas metody zespołowego wytwarzania innowacji. Wcześniej współprowadzący cykliczne warsztaty Product Discovery Practitioner – o metodzie badań i eksperymentacji nad pomysłami binzesowymi. Przez ponad 2,5 roku jako CX Manager rozwijał produkty i usługi testując nowe modele biznesowe w startup-house dla firmy farmaceutycznej. Współpracował w wielu multidyscyplinarnych zespołach: w agencjach reklamowych, butikach strategicznych, domach badawczych i projektowych, softwarehousach, ale też w fundacjach czy w sektorze publicznym. Prywatnie tata, fan Lego i alternatywnych form edukacji.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Festiwal Sektor 3.0 już za
dni   
:
: