Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Live Sektor 3.0: Nie klikaj w ten link! Jak dbać o swoje bezpieczeństwo online?

ezgif.com-gif-maker (2)

We wtorek, 31 stycznia 2023 r. gościnią rozmowy na żywo będzie Anna Kwaśnik, która wraz z Filipem Jędruchem zastanowi się, na co zwracać uwagę, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo cyfrowe, korzystając na co dzień z Internetu. Widzimy się na Facebooku YouTubie!

Czy w sieci powinniśmy być czujni cały czas? Kto chce wyłudzić nasze dane po co? W jaki sposób działają cyberprzestępcy? I najważniejsze – co możemy stracić, jeśli damy się oszukać? Zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego opowiemy o oszustwach w sieci, jak się przed nimi chronić, gdzie je zgłaszać oraz co zrobić, jeśli mimo wszystko kliknęliśmy fałszywy link.

Spotkanie odbędzie się na Facebooku i YouTubie programu Sektor 3.0 31 stycznia 2023 roku o godz. 18:00.

O prelegentce – Anna Kwaśnik

Anna Kwaśnik, absolwentka Instytutu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim, ekspertka w Zespole Projektów Informacyjno-Popularyzatorskich w Państwowym Instytucie Badawczym NASK. Autorka materiałów popularyzacyjno- edukacyjnych z zakresu cyberbezpieczeństwa, różnych zagrożeń internetowych, jak również trenerka z zakresu profilaktyki niebezpiecznych zachowań w Internecie, nowoczesnych technologii oraz zagadnień związanych z cyberhigieną. Odpowiedzialna za działania promocyjne Zespołu oraz różne kampanie edukacyjno-informacyjne, w tym polską edycję kampanii Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa.

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.