Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Live Sektor 3.0: Komunikuj skutecznie. Jak dotrzeć do wymarzonej grupy docelowej?

zaslepka_fhd_Klosinski

We wtorek, 28 marca 2023 r. Jacek Kłosiński, w rozmowie z Filipem Jędruchem, opowie na żywo o tym, z jakich narzędzi i kanałów dystrybucji korzystać, żeby wyróżnić się na tle innych i trafić z przekazem do swojej grupy docelowej. Widzimy się na Facebooku YouTubie!

Czego o skutecznej komunikacji organizacje społeczne mogą nauczyć się od biznesu? I jak zbudować skuteczny system realizowania działań? Oprócz odpowiedzi na powyższe pytania, Jacek Kłosiński podpowie również szereg ciekawych narzędzi internetowych.

Spotkanie odbędzie się na Facebooku i YouTubie programu Sektor 3.0 28 marca 2023 roku o godz. 18:00.

O prelegencie – Jacek Kłosiński

Jacek uczy jak zdobywać klientów i rozwijać mały biznes, nawet jeśli nie masz czasu na marketing. Autor systemu marketingowego dla małych firm „Marketing w 7 godzin” (marketingw7h.pl). Szkolił największe korporacje (m.in. Ikea, Orange, ING), wydał własną książkę, sprzedał ponad 4000 kursów online. Chętnie dzieli się wiedzą – wystąpił na TEDx, ma własny podcast, kanał na YT i aktywnie publikuje w social media. 

Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.