Ułatwienia dostępu

Live Sektor 3.0: Jak pomagać mądrze i skutecznie? Refleksje z trasy maratonu pomocy dla Ukrainy

ezgif.com-gif-maker (1)

Od ponad miesiąca obserwujemy w Polsce niesamowity zryw. Setki tysięcy z nas włączyło się w pomoc Ukrainkom i Ukraińcom, szukającym schronienia przed wojną. Działania pomocowe dynamicznie i na szeroką skalę prowadzone są przez zwykłych ludzi, organizacje społeczne, samorządy i biznes. To trudne zadanie mądrze pomagać, szczególnie wtedy, gdy ma się przed sobą maraton. Jak robić to sprawnie, bezpiecznie i adekwatnie do potrzeb? Jakie lekcje powinniśmy wyciągnąć z pierwszych kilometrów naszego pomocowego biegu? O tym podczas kolejnego LIVE’a Sektor 3.0 porozmawiamy z Mirellą Panek-Owsiańską – już 27.04 (środa) o godz. 18:00!  

Podczas spotkania dowiesz się m.in. jak:

  • znaleźć dla siebie sposób na niesienie mądrej i systematycznej pomocy?
  • rozłożyć swoje siły i zadbać o bezpieczeństwo osób, którym pomagasz?
  • sprawnie i efektywnie organizować wsparcie w sieci?
  • współpracować na styku NGO, biznesu i samorządu?

Rozmowę poprowadzi Michał Serwiński z zespołu programu Sektor 3.0. Spotkanie odbędzie się na Facebooku programu Sektor 3.0 27 kwietnia 2022 r. w godzinach 18:00 – 19:00.

Gościni: Mirella Panek-Owsiańska

Od ponad 20 lat działa na styku sektorów pozarządowego, publicznego, biznesowego i akademickiego. Ekspertka CSR, komunikacji społecznej i fundraisingu. Autorka artykułów prasowych, wykładowczyni, mentorka i trenerka. Jedna z założycielek fundacji Kosmos dla Dziewczynek, absolwentka i członkini Rady Szkoły Liderów, wieloletnia prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu, była rzeczniczka prasowa Amnesty International. Inicjatorka wielu grup i projektów dla kobiet. Uwielbia nowe technologie.

Newsletter

Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.
Newsletter
Dołącz do grona ponad 10 000 zaangażowanych subskrybentów i dwa razy w miesiącu otrzymuj nieodpłatnie nową dawkę wiedzy, inspiracji oraz technologicznych recenzji i porad od ekspertów i ekspertek programu Sektor 3.0.